Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Eski sevgilinin stalklaması.

Bugün telefon'da dolaşırken bir bildirim geldi snapchatten üstte eski sevgilimin ismi ve ''yazıyor''şeklinde bir bildirim,daha sonra snapchat'e girdiğimde bir şey yoktu.Sanırım stalklarken yanlışlıkla yazdı.Benim şaşırdığım nokta eski sevgilimin ortak arkadaşlarımın bana söylemesiyle yeni bir sevgili yaptığıydı.Sevgili yapmasının üzerinden 1-2 ay geçmesine rağmen neden yüzsüzce stalklar.

Kızı o kadar kafana takmışsın ki gelip burada birinin sana " kanka bak şunu yap kız hoop kucağında " demesini bile bekliyor olabilirsin , yazsın dostum bu senin için neden bu kadar önemli oldu da konu açma gereği duydun ki ? Bırak zaten bir şeyler olacaksa olur

İlgiye ihtiyacı vardır stalklar, eğlenceye ihtiyacı vardır stalklar, sevgiye ihtiyacı vardır stalkar, dertleşmek için birisini arıyordur stalklar, canı sıkılmıştır stalkar, seni unutamamıştır stalklar senin sevip sevmediğini merak ediyordur stalklar.

Stalklarda stalklar fazla üstünde durmamak lazım. Eğer seni gerçekten sevseydi yanında olurdur şuan yanında mı? Değil yani hayatına bak en azından değerli vaktini onunla harcamak yerine başka kadınlarla harcayabilirsin.

Kızı o kadar kafana takmışsın ki gelip burada birinin sana " kanka bak şunu yap kız hoop kucağında " demesini bile bekliyor olabilirsin , yazsın dostum bu senin için neden bu kadar önemli oldu da konu açma gereği duydun ki ? Bırak zaten bir şeyler olacaksa olur
Ayrıldığımız süreçte sevgili yaptığı zaman eski ortak kız arkadaşlarım onunla barışmam için beni zorlamasına rağmen kabul etmeyip daha fazla kızla tanışmak için uğraştım.Sadece merakımdan sordum kızın hayatıma girmesi için bir çabam yok.

Öyle deme bırak insanlar istedikleri konuları açsınlar burada rahatlamaya ihtiyaçları var bir şeyler edinmeye burada ki ortam hoşuna gidiyor ki konu açıyor :)

Kasrqaa dediği doğru ayrıca Kızlar eski sevgililerini stalkarlar bunu kafaya takmayın ben bunu iç güdüsel olarak veya merak olarak düşünüyorum olur öyle :) sen zaten daha önce seni tekrar birleştirmeye çalışmışlar reddemişsin

Grubun çoğu kızlar gibi gelip burda ağlıyor saçma sapan sorular soruyor gulup geçiyorum valla asddggh

ufak tefek olaylara kafa yorma seni stalklıyana kadar bir şey yapmadığın gibi stalkladığından sonra da bir şey yapma gülümse geç :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8