Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Eski sevgilisini unutamamış sevgili

beyler 2 aydır bir kızla konuşuyoruz kız gerçekten bağlandı bana, en azından öyle söylüyo bende hissediyorum ve benide seviyo ama eski sevgilisini unutamamış bi kaç defa konusunu açsada bana anlatma bunları diyip geliştirdim, şimdi birbimizde İnstagram şifrelerimiz var ve bazen bunun beğendiklerine bakıyorum şu son zamanlarda çok aşk acısı gönderileri beğenmeye başladı unutturamıyorum ona eski sevgilisini ne yapmam gerek sizce lütfen bana tavsiye verim kaç gündür bu sorun kafamı kemiriyo ne yapsam bilemiyorum bıraksam mı diye düşünüyorum ama bırakmak istemiyorum ama şöyle düşünüyorum kızla konuşup 1 hafta falan konuşmayalım o sırada kafanı topla sen gibi birşeyler demeyi düşünüyorum sizce mantıklı mı veya başka bir öneriniz var mı?

İki ihtimal var.

1. Shitliyor
2. Alfa döküntüsü olmuş

Eğer birinci şıksa söylediklerini görmezden gelip normal oyuna devam etmen yeterli olur

Eğer ikinci şıksa next.

Seni bu şekilde düşünceler içine soktuysa sıçtın aga.
Bana anlatma bunları diyerek iyi yapmışsın ama sende iyicene bağladığın zaman bir gün tekmeyi koyması an meselesi.
Belki de sadece shit test’den ibarettir..
şu açıdan içim rahat kız bırakıp gitse umrumda olmicak gibi hissettirdim ona böyle yaparak iyi mi yaptım bilmiyorum ama iyidir diye düşünüyorum, shit test te olduğunu sanmıyorum çünkü beğendiklerine baktığımı düşünmez heralde ama bazen kaydedilenlerede atıyo onu düşünce shit test olabilir aslında ama ne yapmam lazım işte onu öğrenmek istiyorum kaç gündür kafamı kemiriyo bu sorular, dün bu konu açıldı yine çok kötü bi bok yedim eski sevgilisinden hatıra bir taş varmış üstünde isimleri yazıyomuş onu saklamak istiyorum dedi tamam sakla dedim gece uykuluydum o sırada sonradan farkettim çok kötü bişey yaptığımı bugün aynı konuyu açıp o taşıda at dicemde neyse boşver şimdi ne yapim ben aga ya

İki ihtimal var.

1. Shitliyor
2. Alfa döküntüsü olmuş

Eğer birinci şıksa söylediklerini görmezden gelip normal oyuna devam etmen yeterli olur

Eğer ikinci şıksa next.
2. şık olmaz sordum bişey yaşadınız mı diye kesinlikle olmadı saçmalama falan diyo

beyler 2 aydır bir kızla konuşuyoruz kız gerçekten bağlandı bana, en azından öyle söylüyo bende hissediyorum ve benide seviyo ama eski sevgilisini unutamamış bi kaç defa konusunu açsada bana anlatma bunları diyip geliştirdim, şimdi birbimizde İnstagram şifrelerimiz var ve bazen bunun beğendiklerine bakıyorum şu son zamanlarda çok aşk acısı gönderileri beğenmeye başladı unutturamıyorum ona eski sevgilisini ne yapmam gerek sizce lütfen bana tavsiye verim kaç gündür bu sorun kafamı kemiriyo ne yapsam bilemiyorum bıraksam mı diye düşünüyorum ama bırakmak istemiyorum ama şöyle düşünüyorum kızla konuşup 1 hafta falan konuşmayalım o sırada kafanı topla sen gibi birşeyler demeyi düşünüyorum sizce mantıklı mı veya başka bir öneriniz var mı?
Bir kız ile ilişki kurmadan ilişkiyi geç dostluk arkadaşlık kurmadan önce 5 kuralım vardır.Bunlar benim standartlarımdır standartı geçemeyen arkadaşım olamaz ve ben günü mutlu yaşamayı enerjik olmayı severim yanımda üzgün üzgün somurtacak kimseyi istemem bu listenin başında da MELANKOLİKLİK geliyor.Tavsiyem bu gibi kızları FB değil ise hayatına sokmaman çünkü Ruh emiyorlar ve pozitif enerjiden eser kalmıyor.Büyük ihtimal çocuğun yerini de senle kapatmaya çalışıyor.Bu arada instagramları değiş tokuş etmek de bana göre çok saçma herkesin bir özeli olmalı bunu direk açman yanlış olmuş.Bana göre next... Ama hayat senin hayatın doğru seçimler yapman umuduyla...

Bir kız ile ilişki kurmadan ilişkiyi geç dostluk arkadaşlık kurmadan önce 5 kuralım vardır.Bunlar benim standartlarımdır standartı geçemeyen arkadaşım olamaz ve ben günü mutlu yaşamayı enerjik olmayı severim yanımda üzgün üzgün somurtacak kimseyi istemem bu listenin başında da MELANKOLİKLİK geliyor.Tavsiyem bu gibi kızları FB değil ise hayatına sokmaman çünkü Ruh emiyorlar ve pozitif enerjiden eser kalmıyor.Büyük ihtimal çocuğun yerini de senle kapatmaya çalışıyor.Bu arada instagramları değiş tokuş etmek de bana göre çok saçma herkesin bir özeli olmalı bunu direk açman yanlış olmuş.Bana göre next... Ama hayat senin hayatın doğru seçimler yapman umuduyla...
doğrusu next diyorsan öyle yapmak gerek

eyw kardeşim doğru söylüyosun yerini benimle kapatmaya çalışıyo o zaman next

peki kıza şey desem 'birdaha onun için üzüldüğünü görürsem beni onun yerini kapatmak için kullandığını düşünücem ve senden ayrılıcam' böyle desem nasıl olur

Birader olay çok basit bak.Kızları canım cicim kafasıyla Bir araba alacağını düşün ve 50 bin tl ye düşük model bir araba alabiliyorsun ancak.Şimdi sen lan ben önceden Mercedese binerdim ah ah diye adama yakınsan matıklı veya etik mi ? Adama ne lan neye bindiğinden ne bok yaptıysan yaptın ver paratı al arabayı ha alamıyorsan da siktir değil mi ? E kız gelmiş hem sana ilgi çakıyor hem de ahh eski sevgilim ahh taşak mı geçiyon ? Kafa ondaysa sg benle ne duruyon ha bendeyse ondan banane.Aynı durumda vereceğim tepji bu olurdu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8