• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

Eskiler

Sigma

Meraklı Üye
Üye
Suana kadar hiç sevgilim olmadı pek teklifte etmedim ama 1 kızla wpden yazısırken konusmayı kesti 2 taneside reddetti ben bunlara duygusal olarak bağımlı değilimde bir intikam hissi gibi içimde alev (sevgili olup mutlu mesut yaşamak değil) var ben kendimi geliştireceğim ve onları peşimde köpek edeceğim diyorum kendime çok istiyorum bunu yapablirmiyim yapmalımıyım? yoksa yanlış düşüncemi

Şu an daha ne yapacağını kestirememişsin cümle içinde kendinle çelişiyorsun :)
Sana tavsiyem öncelikle kız işlerini bırakıp hayatına bir düzen getirmen.Her gün kitap oku,ensturman çalmayı öğren,öğrenciysen ders çalış vs. uzar gider bu liste biraz da kendine göre bakacaksın.

Karı kız işlerine kafayı takmışsın anladığım kadarıyla onun da sırası gelecek sen önce kendi cinsel pazar değerini yükselt ki oyunla birleştirince bi şansın olsun.
İyi şanslar dostum.

Gerald güzel bir yere parmak basmış lakin oyunla iç içesin her zaman. Bahsettiğin şeyler birden olmaz. Her zaman arka planda kendini geliştirmeye çalışacaksın, kızla nasıl konuşacağın, davranacağın konusunda bu forumda ya da forumun bloğunda çeşitli bilgileri bulabilirsin. Sana tavsiyem tüm makaleleri oku. Okudukça beni daha iyi anlayacaksın. Geliştirme için de en güzel kolay yol müthiş ötesi bir öneri veriyorum: KİTAP OKUMAK. Bu zamana kadar çok az kitap okudum ve cezasını çekiyorum şu anda. Kitapla iç içe ol konuşamanı çok geliştirecektir kankacığım.

Suana kadar hiç sevgilim olmadı pek teklifte etmedim ama 1 kızla wpden yazısırken konusmayı kesti 2 taneside reddetti ben bunlara duygusal olarak bağımlı değilimde bir intikam hissi gibi içimde alev (sevgili olup mutlu mesut yaşamak değil) var ben kendimi geliştireceğim ve onları peşimde köpek edeceğim diyorum kendime çok istiyorum bunu yapablirmiyim yapmalımıyım? yoksa yanlış düşüncemi
kardeşim çok şanslısın bizim olduda ne oldu en çok darbeyi ondan yedik.Sana tavsiyem bol bol kitap oku, fitnesse git, öğrenciysen part time bir iş bul çalış giyimine dikkat et, dil öğren ve Seni eleştirenleri umursama , En iyi intikam pişman etmektir .Pişman etmenin yoluda gelişmek ve Başarılı güçlü ulaşılamaz erkek olmaktan geçer.İntikam mı istiyorsun ? O zaman oturduğun koltuktan kalk ve " O Ulaşılamaz Erkek Ol"

Sigma

Meraklı Üye
Üye
Kanka küçüklükten beri merak ederim her kitap insanı geliştirirmi?

Kanka küçüklükten beri merak ederim her kitap insanı geliştirirmi?
Geliştirir kardeşim en azından benim fikrim bu yönde.Çünkü psikolojide okusan,polisiyede okusan,aşk,siyasi,dini kitaplarda okusan hepsi sana insanı öğretir düşünce yapısını bir insanın aşk konusunda din siyaset suç konusunda veya psikolojik bir davranışı olayı veya bunlardan herhangi biriyle ilgili olayı hangi düşünceyle yaptığını öğretir.Buda senin gelecekte başına gelmesi muhtemel veya olası durumlarda yardımcı olacaktır."Rakibini tanımadan onun düşünce yapısını hislerini duygularını bilmeden onunla yarışamazsın."

Dert etme sana bi anımı anlatıyım ben bi kıza asık oldum. aciz bi omegayız ozamanlar :D kız test etti seviyormuş gibi rol kesti bende salağım tabi gittim teklif ettim.(halbuki orda seviyormuş gibi rol kesince kıza friend zone çakmam lazımdı ve başka kadınlarda var hayatımda tarzı laflar söylemem lazımdı. sevgili olmak için yavşayarak zaten testi kaybettim.) Kız karşımda sigara yaktı red etti.(bende sigara içen biri değilim). sonra işte kız tekmeyi bastı. iletişimi kestim. kendime baktım her kıza yazdım. saha görevlerini yaptım. sırf o kızı kazanmak için kadınlar konusunda kendimi geliştirdim. ve kız beni sevdiğini söyledi.(tabi aciz omega olan beni sikine takmadı o şuanki beni sevdi aradaki en büyük fark bu). bende gurur yaptım sevdiğim halde. yüzüne bile bakmadım ama içim içimi yemişti. Ve onun peşinde koşsam o beni tercih etmezdi. oyüzden başka kadınlar peşinde koşarak kadınlarla konuşmayı öğrendim.