• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Espiri yeteneğini geliştirmek

Şu an ki eksiğim genel kültü gibi, abone olduğum kanallarda ki videoları izlemeye başlayacağım boş zamanlarımda hiç izlemiyorum amk.. Yanındada kitap şart.

tau2che

Üye
Benimkileri kimse anlamıyor amk komik geliyor bana ama milletin bilgisi olmuyor o konuda

Ben espri yaptım bir işe yaramıyor.

Espri yeteneğini çok fazla geliştirmeye çalışma. Onun yerine yaşadığın anlar eğlenceli olsun. Sosyal, eğlenceli yaşadıktan sonra espri yeteneğin olması gereken noktaya gelecek zaten.
Dediğin doğru fakat okulda çok fazla eğlenceli an olmuyor. Sınıfta felan duruyorum genelde tek başımda, okul dışındada bu aralar pek dışarı çıkan biri değilim. Çevremi yeniden 0 dan oluşturmaya çalıştığım için şu anda dışarı çıkacak adam yok. Gittiğim kurslardan tanışmayı düşünüyorum, ordada yaşımda bulabilirsem.

Loseyyah

Üye
Dediğin doğru fakat okulda çok fazla eğlenceli an olmuyor. Sınıfta felan duruyorum genelde tek başımda, okul dışındada bu aralar pek dışarı çıkan biri değilim. Çevremi yeniden 0 dan oluşturmaya çalıştığım için şu anda dışarı çıkacak adam yok. Gittiğim kurslardan tanışmayı düşünüyorum, ordada yaşımda bulabilirsem.
Okul değiş ,fırlama serserileri bul

Leblebi

Üye
Kanka okul değişmek çok iyi olur ya yeni bir kimlik, yeni insanlar felan ama imkanının yoksa anlıyorum kanka bir ara yine buluşalım ama bu sefer saha için .d ?