Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Etrafımdaki aptal herifleri nasıl yok ederim?

Sorum başlıkta görüldüğü gibi. Bazen, etrafıma aldıklarım beni bir hiç olarak görüyor ve o an her birinin kellesini kafalarından ayırmak istiyorum. Bir şey söylüyorum, görmezden geliyorlar vs. vs... Ne yapmam gerek? Hiç olmadığı kadar arada kaldım, olmaması gerektiği halde. Önerilerinizi bekliyorum.

O mekandan çek git dostum bir saniye bile kalma sen de onları dinleme bu kadar basit.

kızlarla takılman lazım o zaman başka seçenek yok. üzerinde ki algıyı değiştirmek için çok bilgi gerekiyor. ya da yeni arkadaş çevresi ve arkadaş gurubu oluşturman lazım ki çook zor
,

Bak bence sen önceden çok boş bir adamdın bunu biliyorlardı ve bunlar senden daha baskınlardı onun için seni pek siklemiyorlar ama zaten sen değiştiysen geliştiysen bile onlar bunu fark edemezler muhtemelen.Sana tavsiyem hepsiyle iletişimini azaltman yavaş yavaş yeni insanlarla arkadaşlık kurman.Bu tarz şeyleri kafaya takarsan yorulursun onun için kız veya erkek farketmez kurduğun ilişki seni yoruyorsa sal gitsin

Kendini olabildiğince geliştir. Kendini geliştirdiğin zaman zaten o sıradan arkadaşlarının ne kadar boş , bilgisiz olduğunu görünce bırakıyorsun. Çocukluk arkadaşımı , yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez idi fakat bana bir şey katmadığı için ve artık muhabbeti sarmadığı için bıraktım. Çevrende insandan çok ne var? Yeni kişiler ile tanış , sana bir şeyler katabileceğini düşündüğün kişiler ile konuşmanı tavsiye ederim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8