Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ev Fitness Programı

Önceki yazıda belirttiğim evde yapabileceğiniz bir program olarak p90x. Spor salonuna gidebiliyorsanız sosyalleşmeniz açısından daha iyi olur ama zamanı olmayanlar için ne yapacağını bilmeyenler için kesinlikle bir mucize. Bu program 90 gün boyunca sizin canınızdan can almak için yapılmış bir şey. İnternetten 100 tlye videolarını cd şeklinde alabiliyordunuz en son şu an fiyatı ney bilmiyorum. Ama torrentten ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Günde 1 -1.5 saat çalışıyorsunuz. Ve sadece dambıl barfiks barı kullanarak yapıyorsunuz. İlk 1 ay sonunda bile kendi vücudunuza inanamayacaksınız garantisini veriyorum. İlk açtığınızda videonun sonuna kadar dayanamamanız gayet normal sakın motivasyonunuzu etkilemesin. 1. Haftadan sonra vücut alışıyor ve eksiksiz devam edebiliyorsunuz. Bacak ve esneme egzersizlerini bence ilk aşamada yapmayın. Göğüs -sırt , ön -arka kol ve sırt egzersizi üstüne karın egzersizini 1 ay yaptığınızda size yazan kızlara inanamayacaksınız ?

Eğer başlamaya karar veren olursa mesaj atsın worksheet ve beslenme programını atayım.

Yararlı bir çalışma teşekkür ederim dostum.?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8