Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ev haricinde nerede ilişkiye girilebilir?

Gece vakti kapısı açık boş bir apartman bulup bodrum katında yapabilirsiniz.

Otoparkları kullanabilirsin.

Arkabahçeleri kullanabilirsin.

Bar tuvaletleri.

Lise zamanlarımda evim boş olmadığından ve ev kiralayacak param olmadığı için böyle yerleri kullanıyordum.

Not: kameralara yakalanmamaya çalış. Bir de kızın yaşı 18den büyük değilse ve kızın rızası yoksa hiç bulaşma. Ailesi öğrenirse mahkemede uğraşırsın.

Yakalanma ihtimali çok düşük. sinema merkezinin en altı çok karanlıktı kız beni oraya getirip bana masaj yapmıştı ama daha fazlası olmamıştı. Kamera var ama kayıt alabilir orası iptal :D otopark bence güvenli değil bar tuvaletleri mantıklıymış sağol.

HERKESİN FİKRİNİ BEKLİYORUM

Selam dostlar. Ev haricinde s*ks yapılabilcek bir yer söyleyebilirmisiniz.
Malum kültürümüzde s*ks,sevgi hor görülüyor aşağılanıyor ve bastırılıp yasaklanıyor.
Ama kızda benim kafadan olduğu için risk almaya bayılıyoruz sonuçlar umrumuzda değil.

Ev hariç güvenli Yer tavsiyelerinizi bekliyorum.
Aklıma gelen: Burger king lavobosu. Kız-erkek yan yana.
Ev ve imkan bulamayınca lisenin müzik odasında yapacak kadar (çok heyecanlıydı) deli fikirler gelebilir akla. Ya da belediye parklarında bulunan engelliler tuvaleti kadar iğrenç ama fantastik (bekçi dayıların gülüşmeleri hala aklımda) yerler olabilir. Tabi elinden geldiğince uyma bunlara da, sinemada sabah seansları çoğunlukla boş olur. Otopark, garaj, arkadaş evi vs. buraları deneyebilirsin

Nerden mi biliyorum ? Sakaryada yasiyorum cunku ve hep takildigimiz yerler

Nerden mi biliyorum ? Sakaryada yasiyorum cunku ve hep takildigimiz yerler

bugun bulustuk ve cok fazla fırsat ta oldu kendısıne guzelce sordum hayır dedı tamam dedım hıc bozulmadım
teklıf var ısrar yok da demiş olabilirim:D
herkese tesekkurler.

bir ara yaz bana takilcak yerleri gosteririm

ben sakaryalı olmama rağmen google mapten gitmeden cok kıyak yerler buldum
ve gittiğimde aradık sorduk sonra bi tane adam ben ordan geçiyorum dedi pek güvenmedik ama ikimizde risk almayı severiz :D
atladık adamın arabasına ve sağolasın süper biryerde bıraktı. insanlardan uzak birbirimize yakın doğa ya..
tudi kafe de efsanedir. tavsiye edeceğin varsa öm atabilirsin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8