• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Evlilik mi bekârlık mi?

Vedat

Üye
Katılım
11 Temmuz 2018
Mesajlar
27
Yaş
21
Şehir
Şanlıurfa
Merhaba alfalar ve alfa yolunda ilerleyen abiler kardeşler bir alfa erkeği kısa süreli ilişkiler alıp her elmanın tadına bakar mi yoksa doğru birini bulduğu zaman uzun süreli bir ilişki yaşayıp evlenir mi? Belli bir zamandan sonra alfa erkek birçok kadınla beraber olduktan sonra artık bunlardan sıkılıp evlilik düşünür mü?
 

FromendD

Üye
Katılım
9 Temmuz 2018
Mesajlar
453
Şehir
Antalya
Tabiki berkarlık evlenip çoluk çocuk yapayım düşüncesi betalıktır alfalar eğlenir ama sıkılıdıysa yaşı geçtiyse evlenmek mantıklı bence
 

Red Floyd

Üye
Katılım
13 Mayıs 2018
Mesajlar
63
Yaş
20
Şehir
Ankara
Alfalar serseridir onlar kullanır atar ooo hebele hübele düşüncesi saçmadır. Asıl alfalar kendinden sonra bir alfa yetiştirmek ister. Fakat altın ya da omega bir dişi bulduğunda. Genellikle altın. Şöyle ön yargılarınız olmasın. Alfa karakterinin karşı cinsi etkileme konusunda herkesin bir adım önünde olduğu doğrudur ama eğlenmek istiyorsa eğlenir ama erkek ve kadınların eşit olduğu bir toplumdan ziyade kadınların üstün olduğu bir topluma gitmeye başladık. Alfaların günü kurtarması gerekiyor.
 

Kuşçubaşı

Blog Yazarı
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
9 Nisan 2018
Mesajlar
307
Şehir
Antalya
Alfalığın içine s*çtınız, acaba tüyü kim dikecek ? Alfa şöyle yapmaz, Alfa böyle etmez, Alfa onu yapmaz bunu yapar. Alfa kadar taş düşsün başınıza. Yapar kardeşim, gider tek bir kadınla da hayatını sürdürür, isterse gider harem de kurar kendine. Atatürk hayatında sadece bir kez evlenmiş, e o zaman Atatürk Alfa değil mi ? Fatih Sultan Mehmet'in de haremi varmış, e peki Fatih Alfa değil mi ? Kimi s*kip kimi seveceğin sana kalmış, bunun Alfalıkla bir alakası yoktur.
 

FromendD

Üye
Katılım
9 Temmuz 2018
Mesajlar
453
Şehir
Antalya
Alfalık kızlar demek değildir ama tek kıza odaklanırsan özgüvenin düşebilir hayatın merkezine onu koyabilirsin bence (tabak teorisi)
 
Üst