• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Evreka Evreka!!!!

MerLin

Üye
Şu aralar o kadar mutluyum ki anlatamam arkadaşlar. İçimde bir huzur bir rahatlık, kalbimin en kuytu köşelerinde derin mi derin haykıran küçük çocuğun , mutluğu bu. Biz gençleri endişelendiren o korkuyu nasıl yeneceğimizi biliyorum çözdüm arkadaşlar çözdüm. Sadece ben değil bu forumda birkaç kişide çözmüş ve bir çok kez başlıklar açarak tavsiye vermiş. Bende artık bunu kafama işledim kodladım artık. Rahatım ne yapacağımı çok iyi biliyorum. Sizlerin hedeflerinize gitmekteki o tatlı küçük endişeyi yok ederek başarıya nasıl gideceğinizi açıklayacağım. Şayet çoğunuz bunu bilmekte.

Arkadaşlar bunu öğreneceksiniz ve istediğiniz ne varsa yapacaksınız ama gerçekten dediğimi yaparsanız. Birazdan ,söyleyeceklerimi dünyanın en güçlü ve en başarılı insanları gerçekleştirdi onlar başardı bizde başaracağız. Atatürk başardı. Anadolu da büyüyen okula karda kışta tek başına korku dolu gözlerle hayata bakan o çocuk başardı. Dünyanın bir öbür ucundaki hedefleri ve hayali olan o gençte başardı. Başarmak için gereken tek bir şey var sadece 1 madde bu maddeye uyun ve sizde başarın.

Yine söylüyorum beyler çok heyecanlıyım buldum çoğunuz buldunuz ama ciddiye almadınız.

Ne olduğunu şuan tahmin ediyorsunuz. Sizlere büyükleriniz yüzlerce kez söyledi tembih etti. Beni de tembihlediler ,dinlemedik hiç birini sürekli erteledik sürekli bahanelerin arkasına saklandık. Her zaman olmayan bahanelerle kendimizi avuttuk. Artık devir değişti ya başarırsın statünü yükseltirsin yada sıradan insanlardan olur bu hayatı yöneticilerin , patronların sana verdikleriyle yetinirsin.

Başarının bir zahmeti var , bir zorunluğu var ve bu zorunluluğu herkes aslında biliyor bu forumda. Bunu sağ olsun Forumdaki abimiz Kuşçubaşı daha önce söyledi. İlber ortaylı söyledi, celal Şengör, Atatürk, Aziz sancar söyledi bu insanlar bir başarıya ulaştıysa hepsi aynı ortak paydada birleşti o da::::
"
"
"
"
"
"
"
"
"
"
-Ç”””A”””L””"I”""Ş”""M””"A””"K-