• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Evrimi Allah Yaratmış Olabilir mi? Kuran ve Evrim

tau2che

Üye
Katılım
13 Haziran 2018
Mesajlar
342
Şehir
Ankara

Her ateist ve müslümanın sonuna kadar izlemesi gereken bir video. Evrimin tanrının varlığını veya yokluğunu kanıtlayamayacağından vb. bahsediliyor. Video açıklamasında bahsedilen konular mevcut. Aklında din ile ilgili soruları olanlar kanaldaki diğer videoları da izleyebilir :)
 

Muglali

Üye
Katılım
22 Ağustos 2018
Mesajlar
131
Yaş
24
Şehir
Muğla
Evrim=Tanri yok ya da tam tersi bir sey degil. Tanriyla bagdastirilmasi sacma biri elma digeri armut cunku. Kutsal kitaplarda da evrimle alakali acikca belirtilen bir sey yok. Bu konuyla vakit harcamak bile sacma. Buyuk ihtimal haci tylerin etkisinde kalan 18 yas civari birisin. Din ya da alfalik tarafini sec. Dinde zina yasak cunku.
 

AlfaSento

Üye
Katılım
18 Ağustos 2018
Mesajlar
5
Yaş
24
Şehir
İstanbul
Din ya da kızlar demek daha doğru aslında. Alfalık = karı kız işleri değil :)
Doğru. Millet Her kız tavlayanı alfa sanıyor. Fakat alfa kız tavlamak değildir.
Genelde "Alfalık" adı altında hep "karı kız" hakkında konuştukları için böyle zannediyorlar diye düşünüyorum.

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

Jim

Üye
Katılım
22 Nisan 2018
Mesajlar
301
Yaş
23
Şehir
Samsun
Sen de haklisin bro alfalar namaz kilip oruc tutuyor. Hepsi bulunduklari cografyada dini kanaat onderleri :)

Kari kiza saran insanlar farkli bi tur teta felan..
Kanka adamlar ne iş yaparsa yapsınlar önder oluyorlar.Alfalık da bu zaten. Çok kız siken alfa olur diye bir şey yok ki :) tipi iyi olan veya zengin olan kardeşlerimiz beta oyunu ile de ekmek çıkartır bunu nasıl açıklayacaksın?

Dine adanmış hayat yaşayan alfalar vardır mutlaka. Hatta bizim üniversitede bir çocuk vardı, kendini geliştirirdi her konuda, yaptığı işte en iyi olmak isterdi. Çocuğun tipi de iyiydi kızlar içine düşüyordu. Ama çocuk MGTOW'du. Olabilir yani neden olmasın.
 
Üst