Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Fakülte saha raporum

Don Draper

Forumdan Uzaklaştırıldı
4 5 ay önce bir kızı gördüm beğendim. Uzun boylu (175cm vardır), yeşil gözlü, kumral, 1. sınıf kız. Ben 4. sınıfım. (kağıt üzerinde öyle ama 3. sınıf dersleri alıyorum)
Merdivenden iniyordum, o çıkıyordu arkadaşıyla.
-Pardon bir dakikanız var mı konuşabilir miyiz?
+Tamam git sen(arkadaşına), konuşalım.
-Afedersiniz normalde bunu yapmazdım ama 3 yıldır bu fakültedeyim sizin kadar tatlı birini görmedim tanışabilir miyiz?
+Yani evet demem de hayır demem de saçma olur ilk defa gördüm sizi
-Kaçıncı sınıfsın?
+1 ama mezuna kaldım 1 sene
-Anladım ben de öyle.
-Adın ne?
+Şebnem.
-Ben de Berkay. Bu yaptığım biraz kamikaze gibi oldu dimi hani Japon pilotların yaptığı
+Evet şaşırdım ben de yani
-Benim de prensiplerime ters zaten, ilk defa yapıyorum. (yalan) Peki instagramınızı istesem olur mu, hayır diyebilirsiniz?
+Hayır deyim çünkü tanımıyorum sizi
-Peki iyi dersler

2 ay sonra insta açıp kızı takip ettim. O da geri takip etti. 1 2 hafta sonra storysiyle ilgili espri yaptım. :) yazdı. Birkaç gün sonra da başka bir storysi ile ilgili soru sordum ödevle ilgili bir şeydi. Bilmemkim hocanın verdiği ödev mi bu yazdım. Evet yazdı. Birkaç gün sonra da takipten çıktı.

Son düzenleme:
-Afedersiniz normalde bunu yapmazdım ama 3 yıldır bu fakültedeyim sizin kadar tatlı birini görmedim tanışabilir miyiz?
Adamsın direkt açılış gayet güzel.

-Benim de prensiplerime ters zaten, ilk defa yapıyorum. (yalan) Peki instagramını
Hata bir kadını etkilemeden instagram istemilin. Açılış-tanışma-etkileme-kapatma diye ilerlemen gerekirdi fakat tanışma kısmında instagram istediğin için kızında vermemesi normal. İnstagramın kötüyse instagram alma, numara almaya çalış.

2 ay sonra insta açıp kızı takip ettim. O da geri takip etti. 1 2 hafta sonra storysiyle ilgili espri yaptım. :) yazdı. Birkaç gün sonra da başka bir storysi ile ilgili soru sordum ödevle ilgili bir şeydi. Bilmemkim hocanın verdiği ödev mi bu yazdım. Evet yazdı. Birkaç gün sonra da takipten çıktı.
Kızın geri takip atması güzel ama direkt açılış yapıp ne güzel niyetini belli etmiştin başta ama şuan ise arkadaş olmaya çalışan uydu erkek gşbi davranarak ödev mödev sormuşsun. Kızda seni cesaretsiz bulmuş ve takipten çıkmış.

Bence yaş farkını çok güzel kullanabilirdin.
Aranızda 1-2 yaş bile olsa sen ondan yüksek statüdesin. Bunu hissettirmemişsin kıza. Sürekli onay bekleyen cümleler kurduğun için kız, seni "düşük statülü" olarak algılamış. Buradaki statüden kasıt senin arkadaş çevren anlamında değil. Kızın, kendisini senden daha yüksek değerli görmesine sebep olmuşsun diyebilirim. Şöyle bir açılış kullanabilirsin mesela , alfa adam kanalında görmüştüm :

Kız yukarı çıkarken : " Bi dakika gelsene benle çook önemli bir şey oldu acil gelmen lazım".
Kız da gelecektir zaten onu daha sessiz bir yere götürünce kız "ne oldu" diyecektir.
Sen de "aslında bir şey olmadı sadece senle tanışmak istedim" diyeceksin 2 numaralı p*ç gülüşünü atacaksın. Sonrası da sana kalmış işte. Tabi ki vücut dilin kaliteli ve özgüvenin yüksek olursa kız seni reddetmez bence.

Konuşma stilin aşırı muhtaç ve yanlış anlama ama ezik gibi dostum

'' +Yani evet demem de hayır demem de saçma olur ilk defa gördüm sizi '' beyin bırakılıp verilmiş bir cevap.

v2

'' +Hayır deyim çünkü tanımıyorum sizi '' eminim onu takip edenlerin hepsini tanıyordur veya sadece tanıdıklarını takip ediyordur xd

evet biraz yukarda ki arkadaşların dediği gibi muhtaç vari konuşmuşsun ve instagram konuşmaların da sıkıcı, konuşmak için konuşmuş gibisin. Neyse devam next.

Ayrıca 2 ay sonra falan da takip vs. çok uzun zaman.

kanka ilk başta instagramını erken istemişsin bence.

birkaç soru sorup benim gitmem lazım görüşürüz deyip ayrılsaydın daha iyi olurdu bence. şimdi çarşıda vs. olsa telefon, instagram almak mantıklı çünkü bir daha görmeyeceksin ama fakültede tekrardan görme ihtimalin yüksek. o yüzden ikinci,üçüncü görüşmede almanı tavsiye ederdim.

Tebrikler güzel cesaret çok şey kattın şuan kendine. İnşallah daha iyi seviyere gelirsin :)

Bence yaş farkını çok güzel kullanabilirdin.
Aranızda 1-2 yaş bile olsa sen ondan yüksek statüdesin. Bunu hissettirmemişsin kıza. Sürekli onay bekleyen cümleler kurduğun için kız, seni "düşük statülü" olarak algılamış. Buradaki statüden kasıt senin arkadaş çevren anlamında değil. Kızın, kendisini senden daha yüksek değerli görmesine sebep olmuşsun diyebilirim. Şöyle bir açılış kullanabilirsin mesela , alfa adam kanalında görmüştüm :

Kız yukarı çıkarken : " Bi dakika gelsene benle çook önemli bir şey oldu acil gelmen lazım".
Kız da gelecektir zaten onu daha sessiz bir yere götürünce kız "ne oldu" diyecektir.
Sen de "aslında bir şey olmadı sadece senle tanışmak istedim" diyeceksin 2 numaralı p*ç gülüşünü atacaksın. Sonrası da sana kalmış işte. Tabi ki vücut dilin kaliteli ve özgüvenin yüksek olursa kız seni reddetmez bence.
Bu acilisi yaptim asiri zevkli hatta uzaktan yanima gel isareti ile xd

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8