Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Farkında olmadan neler yapıyormuşum...

TRP(kırmızı hap) la ilk defa 2-3 ay önce tanıştım. Tabi ilk çeyrek neler olduğunu anlama, kendini çözümleme , geçmişte yaşanan olayları TRP paradigmasıyla analiz etme gibi içsel bir sürece girdim ve şunu farkettim.Bende içgüdüsel olarak NEXT mekanizması mükemmel çalışıyormuş. Açıklamak gerekirse, bir kadın ilgimi çektiği zaman ona yaklaşırım tartarım ve potansiyel analizi yaparım. Kısacası yatağa atabilir miyim süreci. Bunun olmayacağını fark ettiğim zaman ise hiçbir şey düşünmeden kızı nextliyordum. Hiç aramaz sormaz bir hale bürünüyordum. Görüşünce veya denk gelince muhabbetim ve güler yüzüm devam ediyordu tabi.Etrafımdan sıkca "Ulan ne duygusuz adamsın aq " gibi cümleler duyuyordum. Ki bu da doğru yaptığımın işaretiymiş yeni öğrendim :D.Ama bu mekanizmanın bir bug'ı vardı. Nextlediğim kadına alternatif bulamazsam yine eski kadınları düşünüyordum. TRP sayesinde mekanizmayı tamir etmeyi başardım. Ve farkettiğim şey şu oldu TRP bizi baştan yaratmıyor , varoluşunda mükemmelik yatan bir sistemin zamanla aşınan parçalarını tamir ediyordu. İçimizdeki "erkeği" gün yüzüne çıkarıyordu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8