Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Farklı Olmanın ve Hissettirmenin Gücü

Nasılsınız beyler beni soracak olursanız harikayım. Konumuza geçelim. Farklı olmak ve farklı hissettirmenin gücü. Bunu şöyle anlatayım,geçenlerde bir konu açmıştım böyle bir sevgilim oldu diye. Sevgilimin boyu 1.60 filan. Farkettim ki herkes küçümsüyor kısa boylusun filan. Farklı olmanın fırsatı ayağıma gelmişti. Ben tam tersini yaptım. Boyunu asla küçümsemedim. Bana bununla alakalı birkaç shit test savurdu. Boyum kaç sence dedi bende varsın bir 1.90 dedim. Güldük eğlendik. Boyum kısa mı ya? diye sordu. Hayır bence normal uzun boylu kızların hormonları bozuk sen normalsin. Kim deve gibi olmak ister ki? tarzında geçtiğimi düşünüyorum. Diğereri ile aynı mıyım diye test etti. Bense farkımı koyarak kızın bana daha da bağlanmasını sağladım. O gün sonunda bir kiss close kapmıştım bile. Farklı olun beyler. Toplumdan sıyrılın. Bir başka örnek ise şöyle. Her sınıfta olan sınıfın bakımlı güzel kızları vardır.Bunların burunları havadadır. Sınıf grubuna yazmazlar. Kimseyle konnuşmazlar sizin onlara gitmenizi beklerler. Geçen sınıfa açılmaya başladılar. Aradan geçen 1 aydan sonra sınıf grubuna yazdılar. Tabi millet oo hoşgeldiniz nerelerdeydiniz. Hiç yazar mıydınız tarzında şeyler söylediler. Burada farklı olmanın yolu onları takmayarak daha ters cevap vermek olarak düşündüm ve mağara soğuk muydu? diye yazdım.Bundan sonra gelişen tüm konuşmalarda çerçevemi korudum. Dün yanıma gelerek aradaki soğukluğu eritmek için kahve içmeye çağırdılar. Gidiyor muyum? evet gidiyorum. Farklı olun kimseden çekinmeyin bu sizin hayatınız çizginizi kendiniz belirleyin.

Mağara soğuk muydu ne lan :D çok iyiymiş. Aslında böyle hazır cevap olmak için herşeyin farkında olmak gerekir. Herşeyin farkında olmak içinde uykulu enerjisi bitik değilde enerjik fel fecir olmak lazım.

İyi yoldasın doğru diyorsun bu konu hakkında. Sırf farklı olayım diyede işin bokunu çıkarmamak lazım öyle degil mi.

Mağara soğuk muydu ne lan :D çok iyiymiş. Aslında böyle hazır cevap olmak için herşeyin farkında olmak gerekir. Herşeyin farkında olmak içinde uykulu enerjisi bitik değilde enerjik fel fecir olmak lazım.

İyi yoldasın doğru diyorsun bu konu hakkında. Sırf farklı olayım diyede işin bokunu çıkarmamak lazım öyle degil mi.
Yerine göre elbette.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8