Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Feminist Kızla Yazışmam-Dikkat(Kanser olabilirsiniz)

Mesajlara dayanamadım o yüzden sonuna kadar okuyamadım ancak bunlar gerçekten düşünmeyen aptalların önde gidenleri bana kalırsa.
Dünyaya bir baktığımızda liderlerin %95'i belki daha fazlası erkek dünyanın en zenginleri paso erkek, erkekler neredeyse her konuda çok çok daha başarılı. Yapılan buluşların, insanlık adına kaydedilen gelişmelerin çok çok fazlasını erkekler sağlamış.
Ayrıca günümüzde kadına hak verilmiyor fasa fiso tavırları boş bunların günümüzde kadına erkekten fazla değer veriliyor bu kuş beyinliler ya farkında değil ya da anlamak istemiyorlar.

Aslında gayet sağlıklı bir insan saman altından iş çevirip erkeklerin hayatlarını mahvedeceğine cesaretli bir şekilde erkek düşmanlığını bariz gösterebiliyor.(bu gücüde ona asılan aciz betalardan alıyor, warrior arkadaşımız güzelce lafını esirgemeden kıza ayar vermiş bu konuda tebrik ediyorum.) Her kadın erkek düşmanıdır kimisi içine atar, kimisi böyle dışarı vurur. Bu dünyada en zorlu canlılar feminazilerdir :D
Ben her kadının erkek düşmanı olduğuna inanmıyorum sen bunu neye istinaden söyledin üstad

Ben her kadının erkek düşmanı olduğuna inanmıyorum sen bunu neye istinaden söyledin üstad
Hepsinde var çoğu güçsüz olduğu için dışarı vurmaz.Bir kızla kadın erkek ilişkileri üzerine bir konu aç, direk erkek egemen toplum erkekler şerefsizdir tarzı konuşur hatta o kadar ikna eder ki kendine küfredersin erkek olarak doğduğun için :D

Elbetteki
Böyle düşünmene ne sebep oldu açıklarmusın? Bu konuşma tarzın aynı yukarıda erkekleri tacizci tecavüzcü gibi gören kızla aynı değilmi
Sen hiç sevgi uğruna ölebilecek kadın gördün mü? hiç adına şiirler yazılan dağlar delinen erkek duydun mu? Sevmek fiilini bile adam gibi sevin derler ama kadın gibi sevmek diye laf yok.Sence haksız mıyım? Sen masum ayağına yatan terminatörlerin ruhunu bi bilsen. Konuşma yöntemim erkekleri tacizci gören kadınlar gibi bunu farkındayım. Ama şunu söyliyim Doğru herkes için doğrudur ama gerçek bir tanedir.

O ruhun gerçek yüzünü nasıl anlatım nasıl testler uygulayabilirim

O ruhun gerçek yüzünü nasıl anlatım nasıl testler uygulayabilirim
Seni seviyorum dersen gerçek yüzlerini anında görebilirsin, seni seviyorum dediğin anda zaten kaybedersin. O yüzden tavsiye etmem.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8