Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Feministlerle nasıl başa çıkarız

Feminist kızlar hakkında ne önerirsiniz hiç arkadaş olmayalım mı tartışmaya girelim mi eğer tartışırsak ne gibi şeyler yapmalıyız fikirlerinizi bekliyorum

Feminzmin konusunu açma, eğer sana kendinin üstün olduğunu hissettirmeye başladıysa veya bunun için çabalıyorsa daha işin olmasın.

Feminizm ne diye sor , tarihini sor temsilcilerini sor , zaten bilemeyecek. Eğer baktın anlatıyor patır patır . Feminizmin kadını üstün değil, erkeklerle eşit olduğunu hukuksal açıdan bunu söyle. Zaten laflarından cımbız gibi çeker belli bir şekilde saldırırsın , ya eşit olmaya yönelik tartış , yada saldır. Ağzın az laf yapıyorsa tamamdır. Ben lisedeyim tartışmıyorum ama sana da öneririm çevremde ki insanlar 10 ıq gibi hayatlarını geçirmekte herhangi bir boş tartışmalara girmiyorum :p aksi taktirde mal oluyorum, malca bir cevap veriyor konuyla alakasız erkek olsun kız olsun yani 10 ıq bir cevap , bakış acıları çok farklı cahil insanların girme boş ver bilgililer ile tartış . Sende kazanırsın oda . Fakat alt kademede insanlar Eleştiri , tartışmaya gelemiyor. Hele Türkiye'de of of ne diyebilirim daha
Esenlikler dilerim.

Feminist kızlar hakkında ne önerirsiniz hiç arkadaş olmayalım mı tartışmaya girelim mi eğer tartışırsak ne gibi şeyler yapmalıyız fikirlerinizi bekliyorum
Niye başa çıkmak için kasasın ki kendini.
Eğer savunduğu şey eşitliğin olması gerektiğiyse bu konuda hak ver.
Lakin erkeği yerici konuşmalara kadar giderse onu hayatından çıkar ya da bir güzel s*k laflarınla.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8