Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Finansal Özgürlük

Fark ettiniz mi ? Şuan aslında para konusunda sorununuz olduğu için bir bakıma buradasınız
Çünkü ilişkileriniz bir dala sap olamıyor yada olmadı.
Kadınlar üzerindeki etki para üzerine kurulu
Ne büyük kaslar ne de Zeka, bunların hiçbiri değil.

Zeka belki para getirebilir ama zekadan kasıt şuan için genel kültür.

Oyunu çok iyi bilseniz kızı tavlama seviyesine getirseniz bile devamı gelmeyecektir.

Zengin bir ailede doğsaydınız, muhtemelen daha kaliteli mekanlarda olacak dikkat çeken kaliteli kıyafetleriniz olacaktı, özel okullarda kolejlerde okuyacaktınız ve kadınlar konusunda bir probleminiz olmayacaktı bir çok kadın size yöneldiği için de zaten hipergaminin hedefi olacaktınız, ister o kız bu kız takılırdınız yada bir kızı hayatınızın kadını yapar onunla bir ömürü paylaşma hayalleri kurat ve devam ederdiniz onetis yapardınız evet fakat sizi terk etmesi ihtimali düşük olacaktır zengin olmanızdan ötürü.

Fakat öyle olmadı size kadın düşmanlığı öğütleyen harikalar diyarından bahsedenlere kaptırdınız kendinizi , hatta alfa siker beta öder moruk tribine bile girebilirsiniz.

Cebinizde 50 liranız bile olmadan gezerken elindeki telefon son çıkan yukarda çektiği olan 98 taksitle aldığınız telefon olabilir yada kadınlara daha havalı görünmek için parfümlere binlerce para dökerken bile kendiniz görebilirsiniz,

Forumda para adlı bir kategori olmadığı için buraya yazdım, benim olayım bu finansal özgürlük konuya yeterli ilgi görür ve dediklerimi anlayan insalar olursa yazılarıma başlıyacağım.

Finansal özgürlükle ilgili yazmanı isterim ama kadınlar konusunda katılmıyorum. Evet zengin olsan ailen saygın olsa bunun verdiği üstünlükle kadınlara karşı çok rahat davranırdın ve o rahatlığı severdi kadınlar tabi bir de statün var çok önemli orasına bir şey diyemem. Benim bir tanıdığım vardı kendisi kısa boylu, tipi iyi değil, maaşı iyi değil ama ona rağmen ayda en az 2,3 kere s*x yapıyordu çünkü o kendisini düşük görmüyordu bu daha önemli sizin hayatınız bok gibi olabilir ama düzeltmeye çalışırsanız ve kendinizi bok gibi görmezseniz tavlarsınız çünkü kadınların büyük bir çoğunluğu aslında hayatlarının bok gibi olduğunu düşünüyorlar.

Katilmadigim bir yazi. Hipergami evet ama konu sadece parayla bitmiyor. Karakter ve bilgi asil mesele bu.

Finansal özgürlük ile ilgili yazılarını bekliyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8