Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Fıtness = Beslenme

Selamun Aleyküm beyler , fıtness'e perşembe günü başlıyorum inşallah. fizik olarak 181 boy 64 kiloyum. yag oranım o kadar da yüksek değil. programımı bu şekil de düşünüyorum.
Sabah ; 2 , 3 yumurta , dogal fıstık ezmesi , badem ve karışık yemiş , 2 bardak süt , 1 bıldırcın yumurtası , 1 elma , lor peynir , yulaf ezmesi
öglen ; Allah ne verdiyse , muz falan da yerim.
Akşam ; et , pilav , makarna , ot vs , ayran , yoğurt , bulgur , patates vs
yatarken de 2 bardak süt daha ve atıştırmalık meyveler vs

hafta da 4 gün antrenman yapacağım.
Ağırsağlam Sporcu Ol - AĞIRSAĞLAM burada ki sporcuların yaptığı hacim ve yoğunluk antrenmanıyla 3 gün yazıyor fakat ben 4 gün yapacağım 2 gün hacim 2 gün yogunluk , ek olarak kick boks gideceğim.

şu anlık kolumu vs kendimi zayıf hissediyorum fakat dayanıklı ve güçlüyüm.
önerileriniz var mı ? supplament işini falan nasıl yapacağım ? ne zaman kullanmaya başlayayım , kullanayım mı ?
yorumlarınızı bekliyorum.

Supplements olaylarina vs onune guvenilir kaynak sunanlarin tavsiyesine uy.
Supplements hakkinda degil de baska konudan ornek vereyim.
Cogu hoca bolgesel calis diyor. Ege fitness bedensel calis Cunku... Diyip Bilimi Yapistiriyor.
Arastir, burada olacak is degil bu. Ben de sporla ilgileniyorum, ama hic supplement gibi seylerle takilmiyorum. Takviyeye gerek yok. Dogal, atletic bir vucut gunu kurtarir.

Sana tavsiyelerimi daha sonra özelden vereyim. Burayı misafir üyelerde okuyor. 20 yıllık emeğimin bir anda yayılmasını istemem. Ama sana atacağım programa ve tavsiyelere uyarsan, sadece 1 yıl içinde Türkiye derecesi alacak kadar iyi bir Kick Boskçu olacağına- hiç düşünmeden-garanti veririm.

Benim alanım kafes dövüşü ama birçok kick boksçuya çok kademe atlattırdık.
Ama yok benim için önemli olan spor yapıp çıkmak diyorsan, buradan diyeceğim şu ki ; overtraning e yakalanma ihtimalin çok yüksek.

Sana tavsiyelerimi daha sonra özelden vereyim. Burayı misafir üyelerde okuyor. 20 yıllık emeğimin bir anda yayılmasını istemem. Ama sana atacağım programa ve tavsiyelere uyarsan, sadece 1 yıl içinde Türkiye derecesi alacak kadar iyi bir Kick Boskçu olacağına- hiç düşünmeden-garanti veririm.

Benim alanım kafes dövüşü ama birçok kick boksçuya çok kademe atlattırdık.
Ama yok benim için önemli olan spor yapıp çıkmak diyorsan, buradan diyeceğim şu ki ; overtraning e yakalanma ihtimalin çok yüksek.
Mezara getir am*ina kodugum bilgisini.

Overtraining çok basit bir şeymiş gibi anlatılıyor. Saçmalamayın arkadaşlar günde çift antrenman yapsanız, off gününüz olmasa bile kolay kolay overtrained olmazsınız. Beslenmeye ve uykuya dikkat edin. (Acemiler dışında tabii ki)

Şimdi beyler yazdıklarınızdan bir bok anlamadım. ne oluyor , ne bitiyor amk güzel bir şekil de anlatın da anlayalım.

Mezara getir a**ina kodugum bilgisini.
Ben sana ya da forumdakilere demedim ki. Misafir üyeleri kastettim. Buraya yazınca okuyorlar. Misafir üyelere kapalı olsa idi, sayfa altına yazacaktım.
Herkes sıcak yatağında yatarken, ben ağzım burnum kırılana kadar dövüştüm, Fransa da Almanya da İngiltere de özel hocaların salonlarında antreman yaptım, birçok Dünyaca ünlü sporcudan parası ile özel tekniklere dair dersler aldım...20 yılım gitti. Bu kadar salaş olmamalı bu işler.

Ayrıca lütfen klavye arkasına sığınıp sanaldan klavye delikanlılığı yapmayalım.

Ben sana ya da forumdakilere demedim ki. Misafir üyeleri kastettim. Buraya yazınca okuyorlar. Misafir üyelere kapalı olsa idi, sayfa altına yazacaktım.
Herkes sıcak yatağında yatarken, ben ağzım burnum kırılana kadar dövüştüm, Fransa da Almanya da İngiltere de özel hocaların salonlarında antreman yaptım, birçok Dünyaca ünlü sporcudan parası ile özel tekniklere dair dersler aldım...20 yılım gitti. Bu kadar salaş olmamalı bu işler.

Forum bence misafir üyelere gizli olmalı.

Dovusmekte kotu. Ringe girmeden once selamlastigin adami, agizini burnunu kiriyorsun. Hahaaa!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8