• Beğen butonunu kullanın arkadaşlar. Yazı yazan kişilerin tek motivasyon kaynağı o beğeni butonu. Paylaşımlarına beğeni gelmeyince insanların şevki kaçıyor.

Fitness

Selam arkadaşlar,hafif fit bir vücut için spor salonuna yazılmayı düşünüyorum.Fakat bazıları uzamanı durdurur yazılma diyor,sizce ne yapmalıyım?

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Spor salonunda uzun yıllardır bu işi yapıpta nice 2metre olan adamlar var. Şehir efsanesi borisin söylediği gibi. Yine de korkun varsa aşırı ağır çalışmazsın. Ayrıca her spor sonrası barfix demirinde asılı bırakırsın kendini.

Selam arkadaşlar,hafif fit bir vücut için spor salonuna yazılmayı düşünüyorum.Fakat bazıları uzamanı durdurur yazılma diyor,sizce ne yapmalıyım?
Uzamanı durdurmaz. Hatta uzamanı sağlıyabilir eğer kambur duruyorsan rahatlıkla o düzelir.
Boy uzaması için yapman gerekenler.
*İnsanlardada büyüme hormonu karanlık ortamda çalışmaya başlar gece yatarken gece lambasız yatmaya özen göster uykunu gece 22-02 arası verimli zaman iyi bir uyku çek o vakit arası
*Boy uzatma egzersizleri felan var denemedim açıkcası :D

En önemlisi bu tavsiyeleri veren ben 160 boyunda :D kısa biriyim :D çünkü bu tavsiyelere kendim uymadım :D

Şehir efsanesi. Yok öyle bir şey. Çok uzun halterciler de var. Genetikle alakalı o. Boy konusunda senin pek yapabileceğin şey yok.

Savaş cebecinin bu konuda ne söylediğine bak youtubeden