Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Fitnessa paran yok mu ?

Arkadaşlar kendiminde yaptığı ve aşırı derecede faydasını gördüğüm street and home body workout videoları bunların hepsini yapabiliyorum ve amacım son videodaki kombinasyonları yapıp yeni bi video paylaşmak :)

Kardo her şey para değil ; git belediyenin bir sürü etkinlikleri var ben paradan kaçınmak için belediyenin fitness'na gidiyorum. 6 ay 30 tl hiç bir alet eksik değil , pis değil , öyle de kalabalık değil saatini bileceksin sadece. ek olarak yüzmeye gidiyorum belediyeye bu sene de 2 , 3 etkinliğe daha katılmayı düşünüyorum.

Kardo her şey para değil ; git belediyenin bir sürü etkinlikleri var ben paradan kaçınmak için belediyenin fitness'na gidiyorum. 6 ay 30 tl hiç bir alet eksik değil , pis değil , öyle de kalabalık değil saatini bileceksin sadece. ek olarak yüzmeye gidiyorum belediyeye bu sene de 2 , 3 etkinliğe daha katılmayı düşünüyorum.
Aynen kardo haklısın da simdi bunları bilmek çok önemli mesela bir yere yolculuğa gittim orda spor yaparken bunları yapıyorum sonuçta kısa süreli kaldığım yerde kayıt olamam ayrıca ben giresunda üni öğrencisiyim bizim burda belediye salonu yok ve salonlar çok pahalı 100 tl üstü bende hem bu hareketler hemde dumbell kullanıyorum sen bağlarcesmedekinemi gidiyosun ?

Bende bunu yapıyorum 5 gündür. ve inanılmaz zor geldi bana

Aynen kardo haklısın da simdi bunları bilmek çok önemli mesela bir yere yolculuğa gittim orda spor yaparken bunları yapıyorum sonuçta kısa süreli kaldığım yerde kayıt olamam ayrıca ben giresunda üni öğrencisiyim bizim burda belediye salonu yok ve salonlar çok pahalı 100 tl üstü bende hem bu hareketler hemde dumbell kullanıyorum sen bağlarcesmedekinemi gidiyosun ?
Aynen kanka baglarçeşmedekine sen nereden biliyorsun ?

Aynen kanka baglarçeşmedekine sen nereden biliyorsun ?
Bi yazinda gördüm Esenyurt'ta oturduğunu bende oturuyorum ama soran olursa asla esenyurtluyum demem yani ordan bende gittim 1 sene kadar salon guzel ama muhammed(mami) hocayla :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8