Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

flört ve oneitis laneti (üşenmeden okuyun) hiç bu kadar çaresiz hissetmemiştim

beyler kızla konuşalı 7 ay civarı oldu ful flörttük kızla ama kıza hiç iyi davranmıyodum baya çekim hissetti bana karşı,ilgiliydi aramız iyiydi işte hiç sevdiğimi kıskandığımı vs falan belli etmedim neyse işte dün bana kötü davranıyosun kötü davranma konuşmayı bitiririm tarzı konuşma yaptı bende korkmammı gerekiyodu falan dedim hiç siklemiyordum kızı zaten öyle gösterdim hep ters mesajlarına ters cevaplar verdim başkasıyla olay yaşamış bana patladı resmen 7 aydır sakladığın maskeni ortaya çıkardın vs vs yaptı çirkinleşiyosun falan birde sürekli çevrimiçi idi başka erkeklerle konuştuğunu düşünüyordum kızların içgüdüsünde ilgi ve pohpohlanma var sende onu arıyosun dedim yanımdaki kız olan sıra arkadaşımmı yapıyormuş kim onu yapan söylesene dedi çıldırdı baya merak etti ama emin değildim o yüzden söylemedim sadece öyle hissettiriyodu en sonunda dayanamadı aradı senin amacın ne beni gıcık etmek içinmi uyandın diyor aynen aynen dedim en sonundada seninle uğraşamıcam siktirgit dedi peki dedim kapattı. Sonra sildim ben numarasını falan igden çıkardım takipten.

-Ama şuan kafayı bozcak gibiyim sürekli aklıma geliyor keyfim yok moralim bozuk buna bir çözüm bulmam lazım beyler diğer kızlarla konuşasım gelmiyo gece uyuyamıyorum acaba hata bendemi diye düşünüp duruyorum mesaj atasım var kendimi zor tutuyorum
- Sizce ne yapmam gerekiyor kız benden çok bekledi sevgili olmamızı ama ben istemiyordum açılmadım
-Dün gece çok komiktin tarzı mesaj atmalımıyım sizce napayım çaresizim
- Bu durumu yaşamış geçirmiş arkadaşlardan önerilerini bekliyorum

7 ay civarı konuştuk ve full flörttük mü diyorsun ? 7 ay içinde çoktan onun friendzonuna girdin ! NEXT ! . 7 Ay arkadaş süresidir , sevgili değil !!!

Yapacağın şey belli NEXT ! Bir daha bir kız için 7 ay bekleme sakın

7 ay civarı konuştuk ve full flörttük mü diyorsun ? 7 ay içinde çoktan onun friendzonuna girdin ! NEXT ! . 7 Ay arkadaş süresidir , sevgili değil !!!
kanka hayır işte öyle değildik kıza kardeşim veya kanka diyordum ara sıra, bozuluyordu trip atıyordu

Yapacağın şey belli NEXT ! Bir daha bir kız için 7 ay bekleme sakın
kanka next diyosunda olmuyo işte insan üşeniyor yeni birisiyle tekrar tanışcaksın konuşcaksın falan çok uzun iş ve friendzonea atmamıştı hoşlantı ve ilgisi vardı bana karşı eminim

kanka next diyosunda olmuyo işte insan üşeniyor yeni birisiyle tekrar tanışcaksın konuşcaksın falan çok uzun iş ve friendzonea atmamıştı hoşlantı ve ilgisi vardı bana karşı eminim
Ohoo dostum sen daha yeni biriyle tanışmaya üşeniyorsan bu forumda vakit kaybetme bence ^^ . 7 Ay çok uzun bir süre senin yok demen umrumda değil olay ortada ve seven kız gelipte sana öyle konuşamaz emin ol ! Sen kızı sikleme bir kaç gün zaten seviyosa sana yazar , o zaman kıza dokunuşlar yaparak işi ilerletirsin ! Ha baktın yazmıyor zaten sevmiyodur nextle önüne bak , sonuç olarak yazma .

Ohoo dostum sen daha yeni biriyle tanışmaya üşeniyorsan bu forumda vakit kaybetme bence ^^ . 7 Ay çok uzun bir süre senin yok demen umrumda değil olay ortada ve seven kız gelipte sana öyle konuşamaz emin ol ! Sen kızı sikleme bir kaç gün zaten seviyosa sana yazar , o zaman kıza dokunuşlar yaparak işi ilerletirsin ! Ha baktın yazmıyor zaten sevmiyodur nextle önüne bak , sonuç olarak yazma .
bu bahsettiğim olaylar nasıl sonlanıcak peki acılar falan

Flörtün süresi max 2 3 hafta olması gerek bana göre başka kızları yönelmeye çalış unutmana yardımcı olur dostum siktir git demiş daha yazarsan kendine saygısızlık yaparsın direk nextle yazıp böyle boş boş konuşursa bi siktirine bakar susması dediğim gibi unutmak istiyorsan başka kızlara yönelmelisin

bu bahsettiğim olaylar nasıl sonlanıcak peki acılar falan
Altta da arkadaşımız yazmış ama bende özetliyim , kendine hobiler edin , film dizi izle - izliyosan arttır . Tabiki kitap oku bir söz vardır " Her gün 50 sayfa kitap okuyan birinin depresyona girmesi çok zordur " . Başka kızlara yönel ve kendine değer ver.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8