• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Forum Ziyaretçilere Kapatılsın Diyenler? (Anket)

Forum ziyaretçilere sence kapatılmalı mı?

• Kullanılan toplam oy
    70

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Selam forum sakinleri,

*Forumun içeriğin kopyalanmaması (Rakip siteler, Bloglar vb)
*Aktif katılımın artması
*Dişilerin okuma ihtimaline karşı önlem alınması (Okuyanları gördüm savunma mekanizması geliştiriyorlar)

Tamam google seo açısından olumsuz olabilir ama en azından botlara optimizasyon (Eklentiyle sadece botlara erişim vb) verilebilir diye düşünüyorum.
Tüm kategorilerin sadece üyelerin görmesi taraftarıyım.. Sizin bu konuda düşünceleriniz neler?

Malumunuz rakiplerimiz de bulunuyor.. Şahsen ben başka platformların yükselmesini istemem. Amaç gelişim ama Emeğin karşılığını her insan almak ister.

Ankete katılırsanız sevinirim.

@Godless-Alpha

Son düzenleme:

Tyler

Üye
Bencede kapatılmalı. Kimin girip çıktığı belli değil çünkü.

Murat507

Üye
Bence kapatılmasın çünkü sitenin içeriğine bakıp kaliteli yazılar olduğunu gördükten sonra kayıt oldum yoksa direk kayıt ol deseydi üşenip olmazdım bu da benim düşüncem

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Bence kapatılmasın çünkü sitenin içeriğine bakıp kaliteli yazılar olduğunu gördükten sonra kayıt oldum yoksa direk kayıt ol deseydi üşenip olmazdım bu da benim düşüncem
Benim düşüncemde gelişmek isteyen her türlü ışığı takip eder. Teşekkür ederim katılım için.

pilavboy1

Üye
Örnek birkaç yazı durabilir.Bunlar dışında ziyaretçilere kapalı olsa güzel olur.

tau2che

Üye
Siteyi örnek gösterecek birkaç yazı bulunabilir girişte.

xenosomer

Üye
Google seo açısından hiçbir olumsuz yanı olmaz arama botlarına üyelik ver siteyi görür.
Tavsiyem yukardaki arkadaşlarında dediği gibi sınırlı sayıda kategori açık olsun sayısı 3 ü geçmesin mesela

TeamStar

Üye
Bence guzel ve birakac onemli konu secilmeli. Onun disindaki konulara erisim engellenmeli. Hem iyi ve guzel iceriklerin oldugunu gorurler. Hemde forumumuzun gizliligi bizle kalir.