Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Forumda cevabı olan sorular hakkında soru sorma

N.R

"Bu kızı nasıl etkilerim? Kıza kafa atsam bana aşık olur mu?" gibisinden soruları çok sıklıkla görmeye başladım. Forum bilgi alışverişinden çok saçma sapan soru sorma (ki bu soruların cevabı forumda tonlarca kez açıklandı) platformuna döndü. Sürekli forumda olamıyoruz hepimiz iş güç sahibi insanlarız e tabi bu manada forumu sürekli kontrol edemiyoruz.

Bugün tamamen boşum, forumda açılan saçma sapan bütün konuları temizleyeceğim (bu kızı sulandırıp, kendime nasıl aşık ederim?) ve bu tip konuları açan bireyler bir daha böyle bir şeye yeltenirse Godless ile konuşup forumdan uzaklaştırılması için elimden geleni yapacağım. Redpill, Pick Up Artist kategorilerinde bu konuları defalarca konuştuk bakın tekrar dedim bunu çünkü bu beyinsizler bakmıyor o taraflara, soru cevaba geçip soruyu soruyor pusuya yatıyor. Okumayı sevmiyorsun, araştırmayı sevmiyorsun niye geliyorsun lan bu foruma sen manyakmısın?

Sinirlerim allak bullak olmuş biçimde, bir daha böyle konular açılmasın. İyi forumlar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8