• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Forumdaki kardeşlerimle dertleşiyim dedim

marazo2002

Üye
Size bişey sormucam sadece biraz içimi dökücem.
Ben bu babamı en sonunda öldürecem bazen dilim baba demeye varmıyo dünyanın en umursamaz sadece kendini düşünen gereksiz bi insan.
Olmasada olur diyom ama işte baba diye sevmek zorunda kalıyosun.
Adam kendinden başka hiçbişey düşünmüyo baba diyom derslerim var banane diyo, servis param diyom çalışmıyonmu öde kendin diyo
Bu yaşıma kadar kendi kendime okudum maddi açıdan bursluluk sınavını kazandım 8.sınıfta o para servis param zamanında yük olmıyım diye yemekhaneden çıktım.
Bu adam 17 yıldır yaptığı tekşey evde yatı annemi sömürmek yetmezmiş gibi bide kadına kötü davranıyo.
Annem nasıl katlanıyo anlamıyom ne biçim adam bu boşa diyom ciddi ciddi ama işte kadını üzmekten başka bişey yapmıyom.
Adamın hayattaki tek mutluluğu facebookta payaştığğı fotoğrafların çokluğu
Adamın cebinde yemek yicek parası yok zamanında gitti son model telefon aldı herkez alıyo ben niye almıyom diye.
Onunda parasını ödeyemezdi benden para isterdi sürekli napıyım bende salak verirdim hep
Kalbi kırılır diye bişey demezdim söylemezdim ama babam beni hep üzerdi.
Ne ağladım bee
Ama bende bigün baba olucam ve çocuklarıma böyle davranmıcam bunu kendinede söyledim hiçbişey dememişim gibi gidip karpuz kesip yiyo kafayı yedircek ondan sonrada evden aileden soğuyom.
Neyse akşam akşam çok kafanızı ağrıtmıyım.
Bu konuları anlatıcak birini bulamadım bende forumdaki kardeşlerimle dertleşiyim dedim.
Hayır bide sıkıntı şu tamam diyorum kendimi düzeltmeye başladım bişeyler başarıyrum böyle bişey oluyo yin ehoop en başa dön