• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Forumdan uzaklaşmayın

Philliscan

Fahri Üye
Sadece forumdan değil, genel olarak pua,redpill,alfalık,maskülenlik.
bu terimleri içeren ve bilgi aldığınız hiçbir şeyden uzak kalmayın.
günümüz çağında etrafınızdaki reklamlar,film ve diziler,billboardlar.
bunların hepsi sizin kendi benliğinizi parçalar.
size ufak bir örnek vereyim.
erkek modasının ne kadar değiştiğinin farkında mısınız ?
modanın başındakiler eşcinsel. haliyle giyinişleri de eşcinsel tarz.
ve diğer erkekler arasında sırıtıyorlar.
sırıtmamak için herkesi eşcinsel gibi giydirdiler.
hatta kadınları maskülen giydirmeye başladılar zamanla.
dizilerde mutlu son, erkeğin kadın için binlerce takla atması sonucunda oluyor.
kadın üzüyor, kadın gidiyor, kadın sevmiyor. erkekte kazanmak için uğraşıyor.
sonunda birlikte olup pembe panjurlu evlerinde kedi seviyorlar(yersen :p)

sizlere bunu empoze ediyorlar. sizle değil, beyninizle uğraşıyorlar.
kendi amaçları için milyonlarca erkeğin bilinçaltını sikiyorlar.

feminen erkekler yetiştiriyorlar.
feminen olmayın. maskülenliği de yanlış anlamayın.

forumdan uzaklaşmayın. çünkü bilinçaltı sürekli güncellenir.
etraftan aldığınız bu radyasyonlu düşünce stilleri,
sizi her zaman aşağıya çekmek için uğraşacaktır.
sürekli bilgileriniz güncel olsun. en az bir kaç yıl forumdan veya
bu gibi makaleler paylaşan hiç bir yerden uzaklaşmayın.
bunu yapmanız, maruz kaldığınız radyasyonu en aza düşürmek
amacıyla yapılmış bir koruyucu giysi gibidir. .)

sadece 6 ay forumdan uzaklaştığımda kadınlar ile konuşmamın
daha feminleştiğini, muhtaçlaştığımı, forumda yapmayın dediğim/ dediğiniz şeyleri yapmaya başladığımı farkettim.

aynı probleme düşmemeniz için bunları yazıyorum. çünkü ilerleyen zamanlarda bir zamanlar olmak istediğiniz şeye
(adam gibi adam olmaya) bile giydirmeye başlarsınız...

bu yüzden forumdan uzaklaşmayın.
şayet bilgilerinizin kalıtlaşıp ömür boyu bir hale gelmesi için en az bir kaç yıla ihtiyacınız olacak.
bu seviyeye geldiğinizde de, yine uzaklaşmayın amk. hahaha
sizi bu hale getiren bu forumda her zaman yeni öğrenmeye aç dostlarımız olacaktır.
bir zamanlar size yardım ettiler, sizde yardım edin yani. bu bir teşekkür şekli !
söyliyeceklerim bu kadar
peace .))

Son düzenleme:

Kyder

Üye
aksini tavsiye ediyorum bir süre en azından 3-6 ay gibi bir süre formdan uzaklaşıp uzaktan bakın neyin içinde olduğunuzun farkına varın
aksi taktirde pua trp vs sizin için dogmaya dönüşecektir
şahsi kanaatımca trp güzel bir masal olup pua ihtiyaçlarımı karşılamamda bana yardımı dokunan bir oluşum

Betaboy

Üye
Haklısın kardeşim, bu tür işler devamını isteyen şeyler. Haa elbette sürekli saha yapın,sürekli kızlarla konuşun demiyorum fakat yaşam kalitesi,kişisel özellikler gibi şeyler için gerekli diye düşünüyorum. Nasıl bir insan uzun süredir spor yaptığı halde 1 ay verip tekrar başladığında İLK GÜNKÜ GİBİ zorlanma yaşıyorsa bu da öyle. Bir insan özgüvenine,hayatına,sağlığına 1 ay boyunca sahip çıkmasın bakalım neler oluyor yaşamında :)

Philliscan

Fahri Üye
aksini tavsiye ediyorum bir süre en azından 3-6 ay gibi bir süre formdan uzaklaşıp uzaktan bakın neyin içinde olduğunuzun farkına varın
aksi taktirde pua trp vs sizin için dogmaya dönüşecektir
şahsi kanaatımca trp güzel bir masal olup pua ihtiyaçlarımı karşılamamda bana yardımı dokunan bir oluşum
Masallar gerçekdışı hikayelerdir.
Kendi hayatında bu tarz eylemleri kullanabiliyorsan
Bu masal olmaktan çıkar. :)
Şayet bana masal gibi gelen tcma nın yazısı.
İçinde doğruları bulundurmuyor değil. Fakat “her kıza gireceksiniz herkes aşık olacak size.” Bu biraz ütopik bir düşünce şekli.
Eleştirini ve fikrini sevdim dostum.
Hiç bir şeyi ideoloji derecesine, yada dava şekline getirmemek lazım. Ben trp pua vs. İsimlerini değil, içeriğinde bana katabilecek şeyleri ararım.
Bu bir ideoloji yada dava değil, bir yaşam tarzıdır.
Gerçek bir erkek gibi yaşamak.
şu durumu da es geçmemek lazım;
İçinde bulunduğunuz ortam size zaten bunları yaparsanız, ne olacağını, yanlış yaparsanız sonuçlarını da açıklar. Bunları bu kadar açıklamalarının sebebi geçmişte insanların deneme yanılma yoluyla bu seçenekleri bulmasıdır.
Ve bizim yapmamız gereken, bunları doğru bir şekilde anlamamız. Yanlış anlarsak “amk kızları” diyen kadın düşmanlarına dönüşürüz.
Bu yüzden bas bas bağırıyoruz doğru okuyun doğru anlayın diye.
İçinde bulunduğumuz ortama uzaktan bakmak biraz absürt. Her halükarda bu tarz sitelerde olmadığın zamanlardan daha iyidir.
Çünkü mutlu olsaydın o yaşantıdan, bunları araştırmana gerek kalmazdı.
Mesela muhtemelen önceki hayatında yazdıklarıma körü körüne inanıp hiç sorgulamazdın. Fakat şuan benim düşüncelerime aksi olan bir fikrin var ve bunu
Rahat rahat paylaşabiliyorsun. Çünkü doğru anlamışsın her şeyi :) bu yüzden bir şeyler artık refleks haline gelmeden uzun süreli forumdan uzaklaşılmaması gerektiğini düşünüyorum.
Fikrin hala aynı ise kesinlikle saygı duyarım.
Sağlıcakla dostum ✌🏻

Kyder

Üye
Masallar gerçekdışı hikayelerdir.
Kendi hayatında bu tarz eylemleri kullanabiliyorsan
Bu masal olmaktan çıkar. :)
Şayet bana masal gibi gelen tcma nın yazısı.
İçinde doğruları bulundurmuyor değil. Fakat “her kıza gireceksiniz herkes aşık olacak size.” Bu biraz ütopik bir düşünce şekli.
Eleştirini ve fikrini sevdim dostum.
Hiç bir şeyi ideoloji derecesine, yada dava şekline getirmemek lazım. Ben trp pua vs. İsimlerini değil, içeriğinde bana katabilecek şeyleri ararım.
Bu bir ideoloji yada dava değil, bir yaşam tarzıdır.
Gerçek bir erkek gibi yaşamak.
şu durumu da es geçmemek lazım;
İçinde bulunduğunuz ortam size zaten bunları yaparsanız, ne olacağını, yanlış yaparsanız sonuçlarını da açıklar. Bunları bu kadar açıklamalarının sebebi geçmişte insanların deneme yanılma yoluyla bu seçenekleri bulmasıdır.
Ve bizim yapmamız gereken, bunları doğru bir şekilde anlamamız. Yanlış anlarsak “amk kızları” diyen kadın düşmanlarına dönüşürüz.
Bu yüzden bas bas bağırıyoruz doğru okuyun doğru anlayın diye.
İçinde bulunduğumuz ortama uzaktan bakmak biraz absürt. Her halükarda bu tarz sitelerde olmadığın zamanlardan daha iyidir.
Çünkü mutlu olsaydın o yaşantıdan, bunları araştırmana gerek kalmazdı.
Mesela muhtemelen önceki hayatında yazdıklarıma körü körüne inanıp hiç sorgulamazdın. Fakat şuan benim düşüncelerime aksi olan bir fikrin var ve bunu
Rahat rahat paylaşabiliyorsun. Çünkü doğru anlamışsın her şeyi :) bu yüzden bir şeyler artık refleks haline gelmeden uzun süreli forumdan uzaklaşılmaması gerektiğini düşünüyorum.
Fikrin hala aynı ise kesinlikle saygı duyarım.
Sağlıcakla dostum ✌🏻
eleştirime rağmen nefretle yaklaşmaman çok güzel seni bu konuda takdir ediyorum
az çok benzer şeylerden bahsediyoruz zaten ama trp bana biraz şişirilmiş gibi geliyor mentaliteden ziyade eylemlerle kazanabileceğimiz görüşündeyim 50 sayfa makale trp okuyup mentalite oluşturup bir kız üstünde denemek yerine
hiçbir şey bilmeyen birinin rasgtele 50 kişiyle konuşması bence o kişiye çok daha fazlasını katıcaktır
trpyle alakası dahi bulunmayıp siktiğim kızları nasıl sayayım bu içtiğim sigaraları saymaya benzer diyen birkaç taşaklı insanla tanışınca s*x ihtiyacını trp olmadan da bir şekilde karşılayabileceğim düşüncesi bende gelişti
kısacası ortamlara gir dene dene yanıl dene yanıl öğren s*k at .....

theyusuf_

Üye
Bir süre sonra burada veyahut başka bloglarda okuduklarımız birbirini tekrar ediyor. O yüzden her gün girmek bize bir şey katmaz. Hatta kafaya çok taktığımız için bizi yavaşlatır,bizi zehirler. Tam olarak içselleştirmediğimiz takdirde de hiç girmemek iyi değil.

Felsefeyi kavrayıp, pua taktikleri öğrenip ayda 1 kere pua, trp ile ilgili yazı okumak her gün okumaktan daha iyidir

burada yeniyim forum çok ilgimi çekti fakat kırmızı hap olayı aşırı düşündürttü beni gerçekten böyle mi diye sorgulayıp duruyorum, çünkü bambaşka olaylar beni bekliyor.