• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Fotoğraflarda Güzel Çıkmıyorum...

Gençler bir türlü olmuyor. Güzel çıkmıyorum. Yapmacık gülemiyorum, kasılarak güldüğünü çok belli oluyor. Zaten gülerken dişlerim ayrık olduğu için dişlerimi göstermek istemiyorum. Dişlerimi göstermeden gülünce de yanaklarım hafif şişik olduğu için çok kilolu gibi çıkıyorum. Ön kameradan çekileni hiç sormayın zaten. Ön kameradan çekilirken sanki yüzüm yamukmuş gibi bir gözümde şaşı gibi oluyor. Daha iyi fotoğraflar çekilmek için ne yapabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

Olabilir ama şöyle söyleyeyim ben insanları hem fotoğraflarda hem de aynalarda aynı görüyorum o zaman ben nasıl farklı gözüküyorum? :D Bir bilimsellik olabilir ama sorunun ben de olduğunu düşünüyorum. Çekim açısı, fotojeniklik vs gibi şeylerden.

Gençler bir türlü olmuyor. Güzel çıkmıyorum. Yapmacık gülemiyorum, kasılarak güldüğünü çok belli oluyor. Zaten gülerken dişlerim ayrık olduğu için dişlerimi göstermek istemiyorum. Dişlerimi göstermeden gülünce de yanaklarım hafif şişik olduğu için çok kilolu gibi çıkıyorum. Ön kameradan çekileni hiç sormayın zaten. Ön kameradan çekilirken sanki yüzüm yamukmuş gibi bir gözümde şaşı gibi oluyor. Daha iyi fotoğraflar çekilmek için ne yapabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.
Yüzün altın orana uyuyorsa çekicisin zaten yok uymuyorsa da takmamak gerek yapabildiğinin en iyisini yapmak lazım kendine bakımda

Pennywise

Üye
Yüzün iki yarısı aynı değildir. Evde sağdan ve soldan fotoğraf çek. Elbet bir açı yakalarsın ordan devam et. Gülümsemeyi de aynada çalışırsan tamamdır.

Dostum benim de çenemde yamukluk var ama kimse farketmiyor ben söylemedikçe, sana tavsiyem YouTube da '' Mikro İfadeler'' diye bi kanal var orda poz vermeyle ilgili ipuçları veriyor tavsiye ediyorum