Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Fraksiyonlama Yöntemi

Fraksiyonlama nedir ?
Fraksiyonlama, kadın zihnindeki bir sırrı kullanan bir psikoloji baştan çıkarma yöntemidir.
Fraksiyonlama, şimdiye kadar geliştirilen en hızlı baştan çıkarma yöntemidir. İlk olarak tüm zamanların en büyük iki psikoloğu Sigmund Freud ve Carl Jung daha sonra John Grinder ve Derek Rake tarafından geliştirilmiştir.
Bu, psikoloji, hipnoz ve ikna etmenin eşsiz bir karışımıdır ve birçok kişi tarafından ahlak dışı, beyin yıkama ve etik dışı olarak adlandırılır.

Fraksiyonlama, bir kadının son derece duygusal bir tepkisini çekmeye ve onu neredeyse o anın içinde görmek istemesine neden olan özel bir konuşma tekniğidir.
Birçok pua, kadınları savunmasız ve tamamen kontrolünüz altında bıraktığını söyledikleri için, bu yöntemi gizli tutmaya karşı tavsiyede bulunur.

Nasıl Uygulanır ?
İlk önce, kızın haberi olmadan duygusal bir bağ kurarız. Bu bağı kurmak için kızlarla nasıl konuşacağını, beden dilini nasıl kullanacağını ve nasıl etkili konuşacağını bilmelisin.

Gördüğün en seksi kıza, kendinden emin bir şekilde yaklaşıyorsun ve kendisi hakkında sorular soruyorsun. Burada püf nokta; Kızda olumlu ve olumsuz duyguları hızlı bir şekilde art arda uyandırmaktır.(Bir ilişkiye ne kadar çok duygu girerse, bağ ve çekim o kadar artar.)

Örneğin, daha önce senin için yaratıldığını düşündüğün biriyle birlikte oldun mu ? Ben böyle biriyle tanıştım ve harika seks yaptık, eğlendik resmen birbirimiz içindik. Fakat sadece bir hafta sonra, araba kazası geçirdi ve onu kaybettim. O öldü, sadece gitti...

Bu doğru beden dili, ses tonu ile yapıldığında çok etkilidir. Bunun içinse çok pratik gerekir.

Son olarak, kadınla konuşurken gerginlik yaratın. Kendinizden emin davranın, ancak ondan uzak durun, ilginizi hemen belli etmeyin. Burada kız aniden, hayal kırıklığına uğramak üzereyken ilginizi gösterin. Kız bir sıcak bir soğuk arasında gidip geldikçe, size olan bağlılığı, çekimi de artacaktır.

Bağı nasıl kuracağınızı, kızla uyumu nasıl yakalayacağınızı vs ileride anlatırım şuan yazsam çok uzun sürecektir ve herkes kolayca uygulayabileceği için işin tehlikeli kısmına kaçması muhtemeldir.

Stay Alpha...

Aklima birden Medcezir de ki Tan geldi.
Mira yi bu yolla goturuyordu ipne :))
Acaba yonetmenin bu olaydan haberi var midir ?

Gayet güzel bir konu dostum kalemine sağlık.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8