Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Friendzone s*ken taktikler

Bu konuda bir yazı yazdığımı sanıyordum ama sanırım bir üyenin sorusuna cevap olarak yazmışım neyse.
Çoğumuzun zaman içinde yaşadığı lanet şey FriEND?zone
Korkmayın bu sikik durumdan çıkmak o kadarda zor değil hatta işin ucu seks :D
Üç yöntem var
Taktikler şöyle
1-)Amacını belli et
Kızı Yatırmak istediğini onunla sevgili olmak istediğini belli et sana kanka felan derse "hoop orda dur bakalım güzel kızlarla kanka olmam ben" de şimdi gelipte "birader kıza iltifat ediyon ama eğv eğv" diye saçmalamayın flörtleşiyoruz burda ne yapalım ? Kızın ağzına kroşe felan mı çakalım ?

2-)Kino yap kıza dokun ama dostça değil
Dostlar omuzlara dokunur kola dokunur
Sevgili ise boyun,yüz,eller,bacak buralara dokunur mesela yüzüne elini at sanki kirpik varmış gibi okşa "kirpiklerin çok güzel" diyebilirsin,sapık olmamak için en azından kızla bir sohbet muhabbetiniz olsun kız kino için size izin versin zorla gidipte bacaklarını felan ellemeyin böyle aptal or*spu çocukları yoktur bu forumda ama ben yinede uyarıyım

3-)konuşurken gözlere değil Dudaklara bak
Kadınlarla ilgili bilinen en büyük yanlışlardan biri gözlerine bakarsam ondan hoşlandığımı anlar düşüncesidir.
Kadınla konuşurken ara sıra dudaklarına odaklan ve biraz daha yakınına gir cinsel gerilimi arttırırsın

Son düzenleme:
friendzone kızın seni gerçekten arkadaş olarak düşünmesinden değil, senin ona gösterdiğin ilgiyi devam ettirmen için kızın seni soktuğu bölgedir. Başka seçeneklerinin olduğunu gösterip, ipleri kızın eline vermeyip, ilgiyi abartmazsan friendzone'a girmezsin.

Katılıyorum niyetinizi belli edip, sevginizi belli etmediğinizi sürece friendzone girmezsinz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8