Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

g*t Donma Olayına FİX Geldi

Evet beyler hatırlarsanız birkaç hafta önce g*tüm donuyor deri ceket giymekten diye isyan ediyordum. Çözümünü buldum.

Ulan şu yaşıma kadar ne içlik giydim ne de sevdim. Giyeceğime kendimi sikerim daha iyi dedim.

Ama g*tüm güzel donması ve şifayı kapmam sebebi ile soluğu Decathlonda aldım.

Gittim güzelce içliğimi aldım. Hatta çok seksi oldum amk. Kasiyer kızla falan klasik alfa set açışları yapıp(!) kızın çocuğunu taşımak istiyorum teklifini reddettikten sonra evime döndüm.

Ulan bu içlik ne kadar güzel birşey amk zerre g*tüm donmuyor amk. Millet gece 3 de titreye titreye Michael Lastiği gibi durakta beklerken ben gayet seksi bir şekilde deri ceketle sıfır donma ile bekliyorum.

İçlik giyin içlik. Gidin bir siyah içlik alın. Nasıl deri ceket erkekler için nimetse bu da bir nimet amk.

Hem seksi oluyorsunuz hemde sikiniz donmuyor.

YAŞASIN İÇLİKKKLKK!

pazardan aldım 25 liraya altlı üstlü..
uludağın eteğindeki mahallenin birinde oturuyorum sabah 6.30da araba beklerlen zerre üşümüyorum tavsiye edilir.

Mükemmel bir şeydir ama kız evine çağırırsa giyilmemesi gereken zırhtır.

İçlik giydiğimi kız ortamında falan sürekli söylüyorum. Kahkaha basıp, gülüp geçiyoruz. Hatta gelin bana içlik alalım deyip 40+ kadın mağazasına gidip almışlığım da var.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8