Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Gainer Kullananlar Bakabilir mi

Karbonhidrat tozu kullanıyorum tadı güzel seviyorum da ama sevmediğim noktası su veya sütle herhangi biriylede karıştırsamda gainer çözülmüyor erimiyor yani saatlerce karıştırmama rağmen sıcak sütle veya suyla yapsam çözülür mü başka bildiğiniz varsa yardımcı olur musunuz

Dostum kullandığın markayla , muhafaza ettiğin yerle alakalı olabilir. Ama benden sana tavsiye gainer kullanma içindeki karbonhidrat genelde şekerden veya soyadan geliyor kalitesiz anlayacağın. O yüzden kaliteli bir protein tozu alıp yulaf vs (internette bir ton tarif bulabilirsin) güzel bir shake yapıp içmeni tavsiye ederim. Hem aldığın protein miktarı yükselir , hem de aldığın karb. kalitesi yükselir.

Gainer çöptür dostum. Hani abartmıyorum cidden çöp. Gainer basit şekerden meydana geliyor. Yani sağlıksız ve kalitesiz karbonhidrat içeriyor. Vücudunu geliştirir , doğru. Ama Su dolu kollara ve karına sahip olursun. Şimdi elinde varsa bitene kadar tüket. Protein tozu falan almanda gereksizdir. Shake çok daha iyi bir seçimdir. Kendim sabah kahvaltı niyetine tükettiğim shakede 140 gr Karb , 45 gr protein , 26 gr yağ var. Ve Tüm içerik besleyici ve sağlıklı. Supplement olarak Bcaa ve Glutaminden başkasını kullanma bana kalırsa. Kaliteli Protein-Karbonhidrat-Yağ değerleri olan sağlıklı bir shake Gainerden onlarca kat iyidir

Gainer çöptür dostum. Hani abartmıyorum cidden çöp. Gainer basit şekerden meydana geliyor. Yani sağlıksız ve kalitesiz karbonhidrat içeriyor. Vücudunu geliştirir , doğru. Ama Su dolu kollara ve karına sahip olursun. Şimdi elinde varsa bitene kadar tüket. Protein tozu falan almanda gereksizdir. Shake çok daha iyi bir seçimdir. Kendim sabah kahvaltı niyetine tükettiğim shakede 140 gr Karb , 45 gr protein , 26 gr yağ var. Ve Tüm içerik besleyici ve sağlıklı. Supplement olarak Bcaa ve Glutaminden başkasını kullanma bana kalırsa. Kaliteli Protein-Karbonhidrat-Yağ değerleri olan sağlıklı bir shake Gainerden onlarca kat iyidir
Shake tarifini söyler misin?

Protein tozu gibi elle çalkalanarak içilmiyor maalesef mikserden geçirmen lazım

Shake tarifini söyler misin?

400 ml süt
100 gr lor peyniri (Yağsız , Tuzsuz)
100 Gr leblebi tozu
1 adet 140 gr muz
1 Yemek kaşığı Kakao
70 Gr Yulaf Ezmesi.
2 Bardak Su

1000 Kalori civarı birşey yapıyor. Tamamen Sağlıklı ve Besleyici. Kilo almak için Sabahın köründe Haşlanmış yumurta yiyip kusacağıma sağlıklı 1000 Kalori almak daha cazip geliyor :)

Gayet g
400 ml süt
100 Gr leblebi tozu
1 adet 140 gr muz
1 Yemek kaşığı Kakao
70 Gr Yulaf Ezmesi.
2 Bardak Su

1000 Kalori civarı birşey yapıyor. Tamamen Sağlıklı ve Besleyici. Kilo almak için Sabahın köründe Haşlanmış yumurta yiyip kusacağıma sağlıklı 1000 Kalori almak daha cazip geliyor :)
gayet güzel teşekkğr ederim.

Gainer yerine yulaf gibi çok daha kaliteli karbonhidrat kaynaklarına yönelebilirsin.

400 ml süt
100 Gr leblebi tozu
1 adet 140 gr muz
1 Yemek kaşığı Kakao
70 Gr Yulaf Ezmesi.
2 Bardak Su

Çokkk sağoll

400 ml süt
100 Gr leblebi tozu
1 adet 140 gr muz
1 Yemek kaşığı Kakao
70 Gr Yulaf Ezmesi.
2 Bardak Su

O değilde Her gün bunu miksere at falann uğraştırıcı baya

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8