Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Gece Kulübü S kapanış

Herkese mutlu yıllar arkadaşlar acısıyla tatlısıyla bir koca seneyi daha geride bıraktık, artık kendimizi GELİŞTİRMEYE ve potansiyelimizi açığa çıkatmaya DEVAM EDECEĞİZ. Umarım yeni yılınız güzel geçer^^.

Dünkü gece kulubünde yaptığım s kapanışı anlatmak istiyorum, kız tavlamanın düşünüldüğü kadar ZOR OLMADIĞINI , oyun taktiklerini bildiğiniz ve RAHAT OLDUĞUNUZ sürece problem yaşamadığınızı göreceksiniz.

Her neyse çok detaya girmeden anlatıyorum konuyu:

3 arkadaşımla gece kulübüne gittik, mekan gayet güzeldi içerde hb8-9 luk çok hatun olduğu gibi internete " kız tavlama teknikleri" yazıp gelen ve kızlar üzerinde deneyip başarısız olan da çok erkek vardı. Arkadaşlarım pek alfa sayılmaz, benden öğrendikleri kadar işte hehehe xd. Arkadaşlarla kızları tavlamaya çalışıp başarısız olan elemanları izliyoruz ve hiçbir kızla ilgilenmiyoruz. Zaten mekanda hiçbir kızla ilgilenmeyen tek erkek biz olduğumuz ve cool takıldığımız için bile DİKKAT ÇEKİYORUZ. Derken gözüme hb8 iki tane kız takıldı. Dans ediyorlar ve insta story çekiyorlardı sanırım, ikisi de aşırı iddialı giyinmişti ve eğleniyorlardı. 20 saniyelik kişilik analizinin ardından arkadaşlara " hadi bakalım şu kızlarla açılışı yapıyorum ben" diyip yanlarına gittim ve:

+ " Kızlar 10 dakikadır sizi izliyorum da bir tanışma bahanesi bulamadım o yüzden isimlerinizi söyleyin "

Evet, açılış cümlem buydu, beden dilim ve rahatlığım her halimden belliydi. Bu cümleyi söylerken ismini söylemesi için parmağımla hedefim olmayan kızı işaret ettim ve ikisi de ismini söylediler.

+ "Hmm güzel isimler xxxx ben de memnun oldum. Herneyse bu sıkıcı konuşmaları geçiyorum, açıkçası şu an hanginizi tavlasam karar veremedim yardımcı olun bana.

• heheheh bilmem ( hedefimdeki kız )
  • Kız tavlamak için mi geldin buraya ? ( diğer kız)
+ " Beni boşverin de sizin erkek tavlamak için gelmiş gibi bir haliniz var"

- hahaha olur mu öyle şey eğlenmeye geldik biz buraya ( hedefteki kız )

+" o zaman benle tanıştığınız için çok şanslısınız. Hadi gelin size içki ısmarlayayım ve arkadaşlarımla tanıştırayım."

Beklemedikleri bir anda arkamı dönüp ikisinin de elinden tuttum ve yürümeye başladım ister istemez geldiler :d . Ellerinden tutup götürme taktiğinin işe yarayacağını biliyordum zira ikisini de analiz ettim ve ona göre yaklaştım, ayrıca yılbaşı kutluyorduk amk o kadar eğlenirken benim gibi özgüvenli ve rahat birini reddedemezlerdi hehehe.

Gidip aradaşlarımla tanıştırdım ve birinin kulağına " soldaki kızı sen al şansımı düşürür" dedim. Diğerine de " sana da söz bir kız bulacam birazdan dedim"

Gidip iki kıza da içki ısmarladım ve o sırada arkadaşım gelip yarım yamalak diğer kızla muhabbet etmeye çalıştı ama asıl kilit noktası bendim ve herkes bana odaklanmıştı, ordaki en güzel kızları ben kapmıştım çünkü xd. Ardından hedefimdeki kıza gel dışarı çıkalım dedim, sigara uzattı bana kullanmadığımı söyledim, ve biraz kişisel muhabbet ettik. Sigarasını bitirdiğinde "kaç kilosun bakim sen" dedim. Kız da "59 canım" dedi. Ardından "yalan söyleme daha şişmansın sen" dedim ve kucakladım kızı kızdan tüm ilgi işaretlerini almıştım ve benden etkilendiğine emindim.

+ " ooo spor mu yapıyorsun sen vücudun sağlammış baya"

- " heheh evet yapmıştım bir ara".

Arkadaşlar bu söylediğim cümle tam zamanında, doğru ses tonuyla yeterli samimiyeti kurarak ve kötü tepki almayacağımı bilerek söylediğim bir cümleydi.

Biraz daha kişisel muhabetten sonra üst kata geçmeyi teklif ettim zira orada yiyecektim kızı.
Kabul etti ve üst kata geçtik ben kızın yanına oturdum ve elimi omzuna attım yaklaşık 5 dakika sonra ilk öpücüğü aldım. Olay bitmişti benim için çok uzatmak istemiyorum o günün akşamı güzel bitti. (nofaplere selam olsun).Benim arkadaş da nasıl yaptıysa öbür kızı eve götürmüş öğrenmişler bir şey demek ki :d.

Evet arkadaşlar pek inandırıcı gelmedi size değil mi? Bana da gelmiyordu ama formülün rahatlık+özgüven+hafif küstahlık olduğunu bildiğimden beri olumlu sonuçlar arttı. Bu arada reddedilmek bu işin bir parçası, başarısız saha raporlamı yazsam kitap olur herhalde. Dinlemeden yürüyüp giden mi dersin muhabbet etmeyen mi dersin küfreden mi dersin 20 dakka muhabbet edip numarasını vermeyen mi dersin hepsi var.

Neyse arkadaşlar bugün tatil ve hertarafım ağrıyor ;d dizi izliyecem evde iyi bakın kendinize byy

Son düzenleme:
Analizi biraz daha açar mısın 20 saniyede nelerin analizini yaptın

Östörojen, testosteron analizi ve ilgi türü analizi.

Bunların hepsinin ayrı bir başlık altında konuşulması lazım. Östörojeni yüksek kızlara nasıl yaklaşırsın, testosteronu yüksek kızlara nasıl yaklaşırsın, nasıl analiz edersin, belirtleri neler, ilgi türüne göre oyunu sürdürme vs. uzun konular.

Genel olarak her kıza yaklaşma tarzı aynıdır ama. Özgüven+RAHATLIK+hafif küstahlık olduğu sürece açılış yapmada sıkıntı yaşamazsın bu analizler OYUNU SÜRDÜREBİLMEK içindir, açılış için değil. Açılışın iyi olması için yukarıda dediklerime sahip olmalısın, güler yüzlü ve rahat bir açılış yaptığın sürece ne dediğin çok önemli değildir.. Ama oyunu doğru şekilde sürdürmek istiyorsan analizleri yapmalısın. Bu analiz konusunu da başlık açıcam ayrıca.

Östörojen, testosteron analizi ve ilgi türü analizi.

Bunların hepsinin ayrı bir başlık altında konuşulması lazım. Östörojeni yüksek kızlara nasıl yaklaşırsın, testosteronu yüksek kızlara nasıl yaklaşırsın, nasıl analiz edersin, belirtleri neler, ilgi türüne göre oyunu sürdürme vs. uzun konular.

Genel olarak her kıza yaklaşma tarzı aynıdır ama. Özgüven+RAHATLIK+hafif küstahlık olduğu sürece açılış yapmada sıkıntı yaşamazsın bu analizler OYUNU SÜRDÜREBİLMEK içindir, açılış için değil. Açılışın iyi olması için yukarıda dediklerime sahip olmalısın, güler yüzlü ve rahat bir açılış yaptığın sürece ne dediğin çok önemli değildir.. Ama oyunu doğru şekilde sürdürmek istiyorsan analizleri yapmalısın. Bu analiz konusunu da başlık açıcam ayrıca.
Analiz konusunu uzun zamandır merak ediyordum. Yakından takip edeceğim :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8