Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Geçmişi silmenin altın formülü?

Neler yaşadığımı anlatmayacağım, sizlerin kafasını da boş şeylerle doldurmaya hiç niyetim yok.
Sadece insan yaşadığı, en kötü sandığı şeyleri bile nasıl atlatır?
Yıllarca düşündüğü kızı nasıl unutur?
Yıllarca içinde bulunduğu durumdan nasıl çıkar?

Yeni insanlarla tanışmak işe yarar mı?
Eğer forumda bunlar için cevap varsa ve görmemiş isen hepinizden özür diliyorum.

Tecrübe sahibi olan herkesi yoruma davet ediyorum.

Sevdiğin kızı normalleştir. O kızı aklında, dışardaki herhangi bir kıza çevir. O senin için sadece herhangi bir kızdan ibaret.

Allah der ki “Kimi benden çok seversen onu senden alırım”….Ve ekler: “Onsuz yaşayamam” deme,seni onsuz da yaşatırım. Ve mevsim geçer,gölge veren ağaçların dalları kurur,sabır taşar,canından saydığın yar bile bir gün el olur,aklın şaşar. Dostun düşmana dönüşür,düşman kalkar dost olur,öyle garip bir dünya. Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur…… “Düşmem” dersin düşersin,”Şaşmam” dersin şaşarsın. En garibi de budur ya “Öldüm” der,yine de “yaşarsın.

Eğer olay unutamadığın bi' Kız ise;
Çık bir etrafına Bak Dünyada O kızdan Daha Güzel,Akıllı,sevimli "Görünen" ya da açıpta kollarını seni bekleyecek(!) Tonlarca Kız var
Tek eşli değiliz unut o kızı,belki friendzone yedin belki Çok Tartışmalı bir ayrılık geçirdin ve yıprandın Artık küllerinden tekrar doğma zamanı
Hemen Kırmızı Hapı yutuyorsun ve Yeni insanlar tanımaya çıkıyorsun kardeşim
Unutma bu dünyada Senin asla Ruh eşin olmayacak ya da mükemmel kadını bulamayacaksın.
Sırf Bir Amlı Seni üzdü diye çukura girmenin ne anlamı var ?

Eğer olay unutamadığın bi' Kız ise;
Çık bir etrafına Bak Dünyada O kızdan Daha Güzel,Akıllı,sevimli "Görünen" ya da açıpta kollarını seni bekleyecek(!) Tonlarca Kız var
Tek eşli değiliz unut o kızı,belki friendzone yedin belki Çok Tartışmalı bir ayrılık geçirdin ve yıprandın Artık küllerinden tekrar doğma zamanı
Hemen Kırmızı Hapı yutuyorsun ve Yeni insanlar tanımaya çıkıyorsun kardeşim
Unutma bu dünyada Senin asla Ruh eşin olmayacak ya da mükemmel kadını bulamayacaksın.
Sırf Bir Amlı Seni üzdü diye çukura girmenin ne anlamı var ?
Eyvallah, bir yazı yazıyorum. Onuda okumanı istiyorum. 5 dakikayı aktif ederim herhalde.

Yıllarca içinde bulunduğu durumdan nasıl çıkar?

Yeni insanlarla tanışmak işe yarar mı?

• Yaşadığın olumsuzlukların seni daha çok güçlendirdiğinin farkında olmalısın. Hayat böyledir.
  • Geçmişte yaşadığın olumsuzlukları hatırlatacak her şeyi yok etmelisin. Hediyeleri, eşyaları, fotoğrafları, dolaylı yoldan onu hatırlatan hüzünlü müzikleri ve gidilen mekanları da hayatından çıkarmalısın.
  • Hayatının her alanına, inadına hareket katmalısın. Sevdiğin şeylere vakit ayırmalı, yeni insanlar tanımalı, yeni yerler keşfetmeli ve en önemlisi de spor yapmalısın.
  • Gün içerisinde en az 3 öğün yemek yemeli ve düzgün bir uyku düzeniyle yeteri kadar uyumalısın.
  • Bunları yerine getirdiğin sürece zaman her şeyi halledecektir :)
Son olarak, yaşadıkların hakkında olumlu veya olumsuz bir şey hissetmediğin an unutmuşsun demektir.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8