Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Gelişim göremiyorum diyenler !

katılmıyorum. Ben lisedeyim son sınıftayım yaşa bakmayın yanlıllıkla oldu. 10 dan 11 e geçerken değiştim. Şu an okulda o kadar taşaklıyım ki arkamdan konuşuluyor. Millet beni kesiyor. Mutluyum, liderim. Yavaş yavaş sınırlarımı çizdim başardım. Karşı çıkanlara da güzelce gülümsedim ya da dişlermi gösterdim. Eskiden farklısındır diyenler 9 dayken kızlar benimle dalga geçmişti numaranın tekinden seni seviyorum diye. Göbekli saçlarını ellemeyen bakımsız inek öğrenciydim. Şu an fit bakımlı kızlarla eğlenen benimle dalga geçen kızlarla bile, taşaklı bir erkeğim ve kimse bana nüfuz edemez. Kendinize bakarsanız insanlar da size bakar.

Belki ortama okadar kötü bir giriş yapmamışsın. Ben her anlamda 0 landım. Vücuttan tut saygı görülmeye kadar. Yeni bir ortamda sıkıntı çekmezken kahrolası bu ortamımda sıkıntı çekiyorum. Neden? Bok gibi bir girişle başladığım için. Mesela inek öğrencilik kötü değil, sana yarar sağlar. İlgi çekersin.

Benim tecrübelerim bu, tavsiyem gelişin, ebesinin gözü gibi spor yapın, kitap okuyun. The red pill izinden gidin. Ama bir ortama girişiniz kötüyse ve 1-2-3 yıl civarı ezik tarzında takıldıysanız o ortamdan medet ummayın. Yeni bir ortam kesinlike o salak ortamınızdan daha rahat, daha iyi, lider olma şansınızın uçacağı ortam olacaktır.

En fazla saygı görülmeyi bekleyin.

Açıkçası ikimizin yaşadığının farklı olmasının nedenini ben dediğim gibi ortama girişe bağlıyorum. Benim kadar kötü yapmış olma ihtimalin yoktur. :D

Alfa bir karakter mi izlememi onerir misin
Kesinlikle izlemelisin.Mükemmel bir yazılmış karakter.Soğukkanlılığı özellikle çok etkileyici duruyor,üstünde 20'li yılların ingilteresinin giyim tarzıyla oldukça maskülen öğeler içeren bir dizi.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8