Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Genel bir bilgilendirici yazı

Selamlar herkese.

Red pill , alfa , maskülen vs. gibi terimlerle tanışıp bu camianın içine ilk defa girdiğinizde yüksek ihtimalle "kadın-erkek" ilişkileri , "kız tavlama" ve "playboy olmak" üzerine yazılmış yeryüzündeki tüm kaynakları ve kitapları okumuşsunuzdur. Zira ben öyleydim. Bu konularda okumadığım kaynak olunca eksik hissederdim. Ama işi pratiğe dökmeyince tüm kitapları da okusanız bir işe yaramıyor. Bunu herkes söylüyor. "Pratiğe dökme" kısmı üzerinizde yük oluşturmasın. Sadece "kaliteli erkek" olmak ve hayatınızı güzelleştirmekten bahsediyorum.

Tek yapmanız gereken kadınlar hakkında bilgilendikten sonra dışarı çıkmak ve akışına bırakmak. Belki de en önemlisi sürekli bir beklenti içinde OLMAMAK. Dışarı çıkın ve hayatınızı yaşamak istediğiniz gibi yaşayın, insanların düşüncelerini siklemeyin. Bakın kendinizi geliştirince kızların kendiliğinden geldiğini söylerlerdi hep. İnanmazdım. Ama arkadaşlar akışına bıraktığınızda cidden kendiliğinden geliyor. Zaten kendinize güvendiğinizde herhangi bir ortamda bir kızla rahat bir şekilde muhabbet açabiliyorsunuz, niyetinizin seks olduğunu belli etmediğinizde ise o kızla işler kendiliğinden yürüyor.

Sosyal çevre ÇOK ÖNEMLİ arkadaşlar. Çok fazla insanın olduğu ortamlarda bulunmanız çok önemli. Kendiliğinden geliyor dediğimiz şey de bu işte. Çok fazla insanın bulunduğu ortamlarda oldukça, dışarı çıkıp farklı mekanlara gidip eğlendikçe kız işleri çok basitleşiyor. Çünkü her ortamda farklı kızlar var ve her ortamda farklı kızlarla tanışıyorsunuz. Bir kızla olmazsa öteki kız var. Seçenekleriniz SINIRSIZ. Amacınız "pick up artist" olmak olmasın . Emin olun amacı bu olmayıp, eğlencesine bakan adamlar, amacı bu olan adamlardan daha çok kız götürüyor. (Tekrar oku).

Üstelik çoğunlukla sizin "playboy" , "pick-up artist" dediğiniz kişiler bu kavramları ve ne olduklarını siklemeyen kişiler :D.
Siz bu kavramların ne olduklarını biliyorsunuz. Yani gerekli kafa yapınız az çok hazır aslında. Sadece o amına kodumun evinden çıkıp arkadaşlarınla farklı ortamlara gitmen, farklı aktiviteler yapman gerekiyor. Sen bunları yaparken de bazen kızlar gelip senle muhabbet başlatacak bazen de sen muhabbet başlatacaksın. Cevren genis olduğu icin arkadaslarının kız arkadaslariyla tanısacaksin vs. Tüm bunlar yaşanırken zaten çok fazla kız ortamın ve kız arkadaşın olacak anladın mı şimdi beni ?

Ama burada "maskülen erkek" kafa yapısı da önemli. Bu forumda "maskülen erkek" kafa yapısı ile ilgili bilmeniz gereken her şey yazıyor zaten. Başka bir sürü forumda da var. Ama amına kodumun yerinde hala forumu açtığımda "abi bir kız var şöyle şöyle ne yapayım" , "kıza ne mesaj atacam" , " kız şunu dedi ne demek istedi" , "kıza şunu dedim nasıl iyi yapmış mıyım sizce" gibi salak saçma açılan konuları gördüğümde sinirleniyorum. Arkadaşlar hiçbir şekilde direk sonuca ulaşamazsınız. Emek vermeden sonuca gitmeye çalışıyorsunuz. ****** gidersiniz kusura bakmayın da. Ben sana "kız şunu söyle" desem ve sen gidip söylesen hiçbir şey değişmeyecek çünkü arkadaşım, sen hala böyle salakça konuları kafana takıyorsun ve tek amacın o kızı elde etmek. Bu kafayla olmaaaaz.

Bir kıza takılı kalmayın. Kız isterse ortamın en güzel kızı olsun. Siz kendinizi geliştirip "maskülen" bir erkek olduğunuz için özgüveninizle, ses tonunuzla, hareketlerinizle, liderliğinizle, kültürünüzle o kızın dikkatini çekeceksiniz zaten. Sonrası size kalmış zira kızlar çoğunlukla ilk adımı atmaz. Kızı hızlıca analiz edip gidip konuşun. Bu analiz için pandoranın kutusu diye bir kitap var. Okuyun bunu mutlaka. 8 tane kız tipi var. Kızı analiz ettikten sonra nasıl yaklaşmanız gerektiği ve eğer bir ilişkiniz olursa nasıl bir yol izlemeniz gerektiği kitapta yazıyor zaten. ( Bu bile gereksiz bence. Bir kızı elinizde tutmak için çabalamayın. Maskülen erkek olun zaten kız hangi tip olursa olsun elinizde kalıyor =)). Bu kitap da forumun kütüphanesinde var.

Son olarak pick-up kitaplarının arasında kaybolmayın. Temel bilgileri öğrenin ve dışarı çıkın. Emin olun dışarıda farklı ortamlara gittiğiniz 1 gün okuduğunuz 100 kitaba bedel :)

Tamamen rastgele yazdım arkadaşlar, konu bütünlüğü olmayabilir. Anlayarak okuyun bu yazıyı.

Görüşürüz.

Son düzenleme:
bak bunların hepsi doğru iyi hoş şeylerde.kendini tipli hissetmeyince o moda giremiyorsun.zaten insan kızların bakışından anlar.insanların ilgisini cekmediğini bi bakanın geri kafa cevirdiğini görüyorsun.bunları görünce konuşma hevesinde kalmıyo haliyle.

bak bunların hepsi doğru iyi hoş şeylerde.kendini tipli hissetmeyince o moda giremiyorsun.zaten insan kızların bakışından anlar.insanların ilgisini cekmediğini bi bakanın geri kafa cevirdiğini görüyorsun.bunları görünce konuşma hevesinde kalmıyo haliyle.
Tipim kötü diyen mentaliteni düzelt. :) 169 boyunda kepçe kulaklı gözlüklü adamım, inancın yüksek olsun, benden daha yakışıklı adamlar aksiyon alamıyor ve utanmadan onlardan kız çalabiliyorum(yaptığım etik değil :) ) Bir mevlana sözü der "ki Ne yakışıklı adamlar var gördüm içleri boş. Ne kültürlü zeki, çevik ve atılgan adam gördüm tipinde bir yakışıklılık yok."

Selamlar herkese.

Red pill , alfa , maskülen vs. gibi terimlerle tanışıp bu camianın içine ilk defa girdiğinizde yüksek ihtimalle "kadın-erkek" ilişkileri , "kız tavlama" ve "playboy olmak" üzerine yazılmış yeryüzündeki tüm kaynakları ve kitapları okumuşsunuzdur. Zira ben öyleydim. Bu konularda okumadığım kaynak olunca eksik hissederdim. Ama işi pratiğe dökmeyince tüm kitapları da okusanız bir işe yaramıyor. Bunu herkes söylüyor. "Pratiğe dökme" kısmı üzerinizde yük oluşturmasın. Sadece "kaliteli erkek" olmak ve hayatınızı güzelleştirmekten bahsediyorum.

Tek yapmanız gereken kadınlar hakkında bilgilendikten sonra dışarı çıkmak ve akışına bırakmak. Belki de en önemlisi sürekli bir beklenti içinde OLMAMAK. Dışarı çıkın ve hayatınızı yaşamak istediğiniz gibi yaşayın, insanların düşüncelerini siklemeyin. Bakın kendinizi geliştirince kızların kendiliğinden geldiğini söylerlerdi hep. İnanmazdım. Ama arkadaşlar akışına bıraktığınızda cidden kendiliğinden geliyor. Zaten kendinize güvendiğinizde herhangi bir ortamda bir kızla rahat bir şekilde muhabbet açabiliyorsunuz, niyetinizin s*ks olduğunu belli etmediğinizde ise o kızla işler kendiliğinden yürüyor.

Sosyal çevre ÇOK ÖNEMLİ arkadaşlar. Çok fazla insanın olduğu ortamlarda bulunmanız çok önemli. Kendiliğinden geliyor dediğimiz şey de bu işte. Çok fazla insanın bulunduğu ortamlarda oldukça, dışarı çıkıp farklı mekanlara gidip eğlendikçe kız işleri çok basitleşiyor. Çünkü her ortamda farklı kızlar var ve her ortamda farklı kızlarla tanışıyorsunuz. Bir kızla olmazsa öteki kız var. Seçenekleriniz SINIRSIZ. Amacınız "pick up artist" olmak olmasın . Emin olun amacı bu olmayıp, eğlencesine bakan adamlar, amacı bu olan adamlardan daha çok kız götürüyor. (Tekrar oku).

Üstelik çoğunlukla sizin "playboy" , "pick-up artist" dediğiniz kişiler bu kavramları ve ne olduklarını siklemeyen kişiler :D.
Siz bu kavramların ne olduklarını biliyorsunuz. Yani gerekli kafa yapınız az çok hazır aslında. Sadece o amına kodumun evinden çıkıp arkadaşlarınla farklı ortamlara gitmen, farklı aktiviteler yapman gerekiyor. Sen bunları yaparken de bazen kızlar gelip senle muhabbet başlatacak bazen de sen muhabbet başlatacaksın. Cevren genis olduğu icin arkadaslarının kız arkadaslariyla tanısacaksin vs. Tüm bunlar yaşanırken zaten çok fazla kız ortamın ve kız arkadaşın olacak anladın mı şimdi beni ?

Ama burada "maskülen erkek" kafa yapısı da önemli. Bu forumda "maskülen erkek" kafa yapısı ile ilgili bilmeniz gereken her şey yazıyor zaten. Başka bir sürü forumda da var. Ama amına kodumun yerinde hala forumu açtığımda "abi bir kız var şöyle şöyle ne yapayım" , "kıza ne mesaj atacam" , " kız şunu dedi ne demek istedi" , "kıza şunu dedim nasıl iyi yapmış mıyım sizce" gibi salak saçma açılan konuları gördüğümde sinirleniyorum. Arkadaşlar hiçbir şekilde direk sonuca ulaşamazsınız. Emek vermeden sonuca gitmeye çalışıyorsunuz. y*rrak* gidersiniz kusura bakmayın da. Ben sana "kız şunu söyle" desem ve sen gidip söylesen hiçbir şey değişmeyecek çünkü arkadaşım, sen hala böyle salakça konuları kafana takıyorsun ve tek amacın o kızı elde etmek. Bu kafayla olmaaaaz.

Bir kıza takılı kalmayın. Kız isterse ortamın en güzel kızı olsun. Siz kendinizi geliştirip "maskülen" bir erkek olduğunuz için özgüveninizle, ses tonunuzla, hareketlerinizle, liderliğinizle, kültürünüzle o kızın dikkatini çekeceksiniz zaten. Sonrası size kalmış zira kızlar çoğunlukla ilk adımı atmaz. Kızı hızlıca analiz edip gidip konuşun. Bu analiz için pandoranın kutusu diye bir kitap var. Okuyun bunu mutlaka. 8 tane kız tipi var. Kızı analiz ettikten sonra nasıl yaklaşmanız gerektiği ve eğer bir ilişkiniz olursa nasıl bir yol izlemeniz gerektiği kitapta yazıyor zaten. ( Bu bile gereksiz bence. Bir kızı elinizde tutmak için çabalamayın. Maskülen erkek olun zaten kız hangi tip olursa olsun elinizde kalıyor =)). Bu kitap da forumun kütüphanesinde var.

Son olarak pick-up kitaplarının arasında kaybolmayın. Temel bilgileri öğrenin ve dışarı çıkın. Emin olun dışarıda farklı ortamlara gittiğiniz 1 gün okuduğunuz 100 kitaba bedel :)

Tamamen rastgele yazdım arkadaşlar, konu bütünlüğü olmayabilir. Anlayarak okuyun bu yazıyı.

Görüşürüz.
pandoranın kutusunu internette aradıgımda bir sürü farklı yazar ve kaynak çıkıyor.Senin bahsettigin kitap hangisi linkini veya yazarını söyler misin ?

pandoranın kutusunu internette aradıgımda bir sürü farklı yazar ve kaynak çıkıyor.Senin bahsettigin kitap hangisi linkini veya yazarını söyler misin ?
Bak sol ust tarafta kutuphane yaziyor tikla oraya forumun kutuphanesinde var

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8