Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Gerçek Artistler

Mrx

Selamlar millet. Bu konuyu açma sebebim Pick up işinde kendini geliştirmiş kişilerle tanışıp usta-çırak herkesle sahada şarj etmek istememdir.

Bu pick ap işine girmiş ve kendisini geliştirmiş PUAlardan niye hiç haber yok? Ya da benim mi haberim yok? Oyun kitabında artistlerimiz birçok yer gezip yeni öğrencilerle tanışıp dersler verirdi. Ben İstanbulda yaşadığım için soruyorum, İstanbulda hiç mi PUA yok? Neden uygun zamanlarda yanına çaylakları alıp bir şeyler yapıp pratikte yardımcı olacak kimse yok? Neden güzel buluşmalar düzenlenmiyor? Yoksa Türkiyede sahaya çıkıp başarılı olabilen kimse yok mu? Herkes forumda yazıp çizmekle mi kalıyor? Ya da başarılı olanlar forumda gezmediği için onlarla karşılaşamıyor muyuz? Nedir yani, beraber sahaya çıkmak kötü bir şey mi?

Kimse demesin ''Wingman eküri merkezi'' ne güne duruyor. Benim bahsettiğim şey avcıların nerede olduğu ve neden hiç ortalıkta gözükmediği ( en azından neden bana denk gelmediği ) Neden bizim ülkemizde herşey geri kalmış durumda? Her konuda eğitimimiz geride. Biliyorum Türkiyede oyuncu kolay yetişmez ama bu işle uzun zamandır ilgilenenler mutlaka vardır ama gel gör ki ülkemizin güzel artistlerinden haber yok.

Bu yazıyı okuyan herkes -özellikle başarılı artistler- bahsettiğim konuda işe yarar adımlar atsalar da hep beraber eğlenip gelişimi yakalayıp -Sahada iyi oyuncularla olmak en hızlı ve doğru gelişim olacaktır- ve pick upın dibine vursak ne de iyi olur değil mi?

Umarım bu konuyu okuyan başarılı artistler olur ve ''Banane amk sizden ben kolay mı geliştim'' demez de artist adaylarına sahada yol gösterirler.

ABD gibi ülkelerdeki pualar kadının önüne geçiyor kusura bakmayın sizi gördüm beğendim nerelisiniz falan diye giriyor hiç bir şey yok bizde adres sorarken başkasına sor veya yanından kafasını çevirip yürüme tarzı olaylar oluyor Türkiye'de adam akıllı pua olamazsın

ABD gibi ülkelerdeki pualar kadının önüne geçiyor kusura bakmayın sizi gördüm beğendim nerelisiniz falan diye giriyor hiç bir şey yok bizde adres sorarken başkasına sor veya yanından kafasını çevirip yürüme tarzı olaylar oluyor Türkiye'de adam akıllı pua olamazsın
Bu nedenle birlikte sahaya çıkmak zorundayız. Birbirimize sahada destek olup fikir alışverişinde bulunmak zorundayız. Zaten Amerika gibi bir yerde olsaydık muhtemelen forumda gelişim için çabalamak yerine dışarıda kız kaldırıyor olurduk. Burada daha çok birlik ve destek gerekiyor

Bu nedenle birlikte sahaya çıkmak zorundayız. Birbirimize sahada destek olup fikir alışverişinde bulunmak zorundayız. Zaten Amerika gibi bir yerde olsaydık muhtemelen forumda gelişim için çabalamak yerine dışarıda kız kaldırıyor olurduk. Burada daha çok birlik ve destek gerekiyor
ABD de olunca kız kaldırıyorsun diye bir şey yok Türkiye kadar mavi haplı insan var orada ama sorun şu oradaki adam sen yanındaki adama git karşısına çık selam seni gördüm yanına gelmek istedim de sonrası gelir diyecek burada işte istediğini çaktırma şöyle yap böyle yaparsan tacizci sanarlar diye taktikler verilecek

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8