Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Gerçekten Merak Ediyorum

Beyler aklıma takıldı. Gerçek hayatta gayet samimi olan bir kız mesela sanalda veya mesajlaşma da aynı şekil olmuyabiliyor. Hatta çok farklı olabiliyor. Sizce bunun nedeni nedir ?
Birebir, yüzyüze konuşmadığın için cevap verme gibi bir zorunluluk hissetmiyor. Bu kadar Basit.

İnsanlar Böyledir, Eğer gözünde normal biriyse, bir duygu veya menfaat yoksa cevap vermeme olasılığı çok daha fazla.
Çünkü o şuan Pelinl'e Berkecan'ı konuşuyor veya Berkecan'dan cevap bekliyor.

Kısacası Takma!

Beyler aklıma takıldı. Gerçek hayatta gayet samimi olan bir kız mesela sanalda veya mesajlaşma da aynı şekil olmuyabiliyor. Hatta çok farklı olabiliyor. Sizce bunun nedeni nedir ?
Sanalda öyleler kanka. Sanal özgüven işte. Sikleme mesaj da atma soğuk davranıyorsa

Bu açılış yapıp numarasını aldığın biri mi yoksa yüz yüze sürekli görüştüğün biri mi?

İlk entry de dediğim gibi aynısı banada olmuştu anlamadım hala demiştim şuan anladım
Kızın umrunda değilmişim o zamanlar

Birebir, yüzyüze konuşmadığın için cevap verme gibi bir zorunluluk hissetmiyor. Bu kadar Basit.

İnsanlar Böyledir, Eğer gözünde normal biriyse, bir duygu veya menfaat yoksa cevap vermeme olasılığı çok daha fazla.
Çünkü o şuan Pelinl'e Berkecan'ı konuşuyor veya Berkecan'dan cevap bekliyor.

Kısacası Takma!

Anladım kanka, saol.

Birkaç ihtimal var:

1 - Söylendiği gibi, henüz kızın umrunda değilsindir (belki de hiç olmayacaksın).
2 - Sanal ortamda muhabbet etmeyi sevmiyor olabilir, böyle insanlar da mevcut.
3 - Sürekli tekrarlanmayan bir durum ise, o an morali gerçekten bozuk olabilir.
4 - Yine söylendiği gibi, sanalda yazışmanın verdiği özgüven ile böyle davranıyordur.
5 - Yazışmalarında, yüzyüzeyken aldığı etkiyi alamamış ve ona göre tavır değiştirmiştir.
6 - Kız, yazışmayı ve insanlarla nasıl konuşulması gerektiğini bilmeyen, psikolojisi bozuk, eğitilmez bir sığırdır.
Sanırım 4 ilgin için teşekkürler.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8