Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Gereksiz teknik/taktikler

Bu telefona yakın arkadaşlarınızı kız ismi koyarak kaydederek tam kızla konuşmanın ortasında telefonunuzu çıkarıp konuşmanız çok saçma beyler veya arkadaşlarınıza kendinizi aratmanız gibi, konuları okuyunca biraz mantıklı geliyor ama youtube'da gördüğüm bu videoda bunu yapan erkeklere baya dalga geçiyorlar izleyin zaten 1 dakika video vakit yemez bahsettiğim video.

• Beğen
Tepkiler: 4u.
Bu konular üzerine kafa yorarak geçirdiğiniz her an zaten zaman kaybı aq.Çok şükür ben kurtardım yakayı bu saçma salak yerlerden.Anasayfada simgesi varmış elim çarptı da yine girdim siteye.Aynı tas aynı hamam.Vallahi yazık günah.Kendinizi bitiriyosunuz haberiniz yok.Neyse kendi eski halime bakınca burda ne desem boş şuan.Gerçek hayatta başınıza bişeyler gelmesi lazım kafanıza dank etmesi için.Çok fazla çarpık dusunceye sahipsiniz arkadaşlar çoğunuz.Oğlum bunlar yaşanacak şeyler lan üzerine dusunecek seyler değil.Neyse siktiredin dediğim gibi.Şu kendinize yarattiginiz yapay dünyadan cıkın arkadaşlsr.

Video da aciklayiciymiş bro bu arada.Yerinde olmuş.

O taktiği ben paylaşmıştım ama kişisel algılamıyorum bunu.
Ben bu taktiği arkadaş ile eğlenmek amaçlı yapmıştım işe yaradığını görünce paylaştım.

Bu konular üzerine kafa yorarak geçirdiğiniz her an zaten zaman kaybı aq.Çok şükür ben kurtardım yakayı bu saçma salak yerlerden.Anasayfada simgesi varmış elim çarptı da yine girdim siteye.Aynı tas aynı hamam.Vallahi yazık günah.Kendinizi bitiriyosunuz haberiniz yok.Neyse kendi eski halime bakınca burda ne desem boş şuan.Gerçek hayatta başınıza bişeyler gelmesi lazım kafanıza dank etmesi için.Çok fazla çarpık dusunceye sahipsiniz arkadaşlar çoğunuz.Oğlum bunlar yaşanacak şeyler lan üzerine dusunecek seyler değil.Neyse siktiredin dediğim gibi.Şu kendinize yarattiginiz yapay dünyadan cıkın arkadaşlsr.

Video da aciklayiciymiş bro bu arada.Yerinde olmuş.
Dostum bokunu cıkarıyorlar yas ortalaması cok dusuk hayatları karsı cınsden ibaret heleki burda eger goren bir yönetici varsa uyelıgımı silmesini talep edıyorum burdan

Dostum bokunu cıkarıyorlar yas ortalaması cok dusuk hayatları karsı cınsden ibaret heleki burda eger goren bir yönetici varsa uyelıgımı silmesini talep edıyorum burdan
Buradan yaş ortalaması düşük olanların tek amacının kız olduğunu anlamlıyız ve böyle bir genelleme yapmalıyız... anladım hocam.

Bunun yerine gerçekten işe yarayan başarı oranı tutmuş tekniklere yönlenmeleri lazım ki, bu işe yeni başlamış kişileri de ancak bu konuya biraz ya da fazlasıyla hakim olanlar yönlendire bilir. Bunu yapan arkadaşlar lütfen bunu hakaret değil eleştiri olarak algılasın. Mantıkla bir düşününce bir kız bana bu hareketi yapsa buluştuğu kişi karşısında otururken telefonla onu unutup konuşması ve beni görmezden gelmesi açıkçası beni etkilemez, rahatsız ederdi. Bununla ilgili bir ton yazı var dersem yalan olur.
Fakat hatrı sayılır miktarda bilgi var, her şeyden önce bir kızla ilk buluşmada o kızı etkilemek istiyorsanız tıpkı açılırken ki gibi özgüvenli bir duruş ve ses tonu sergilemeniz lazım. "kızı elde ettim artık salayım" diye bir şey yok. Kızın beklentisi artık sizden yüksek ve kız o gün orda ki sizden hoşlanmıştır. Boş konuşmadığımız (Abartıya kaçıp Dostoyevski de olmamalıyız tabi) duygu paylaşımı yaptığımız ve özgüvensizlik sergilemediğimiz sürece zaten kızla ilk buluşmamız iyi geçer. küçük oyunlara pek gerek olduğunu sanmıyorum, onun yerine atıyorum sahil kenarındaysanız akşama doğru sahile geçip yapılan ufak bir dans ve ya küçük bir iltifat (yine aşırıya kaçmamak şartıyla) çok daha etkili olacaktır. Ayrıca yaş ortalamasının pek bir şey fark ettiğini sanmıyorum öğrenmek isteyen arkadaşlar istedikleri yaşta öğrene bilirler ben 13-14 yaşında daha altımdaki organın ne olduğunu yeni yeni çözmeye başlarken bunları araştırmaya ve uygulamaya başladım.

Red pill a.k.a 15 yasinda anksiyete narsistik kisilik bozukluğu gündüz düşcülüğü tetikleyici. He kardeş siz adim adim formüllerinizi uygulama hayali kurarak yillarinizi gecirin ozguveniniz iyice yipransin incel'diği yerden kopun

Red pill a.k.a 15 yasinda anksiyete narsistik kisilik bozukluğu gündüz düşcülüğü tetikleyici. He kardeş siz adim adim formüllerinizi uygulama hayali kurarak yillarinizi gecirin ozguveniniz iyice yipransin incel'diği yerden kopun
İnceldiği yerden yeniden başlarız.

, 15 yasinda degilim ,ve cok yararli bir forum, bir kizin yanina gidince eli ayagi birbirine giren iki cumleyi yanyana getirmeyen heyecana bogulan hayatini yanliz yasamaya alistirmis insanlar icin , evet burasi bos bir mekan kimse seni zorlamiyor burayi takip et diye bir seye saygi duymuyorsan. Bok atmanin da alemi yok, herkes buradan aldigini aliyor sen bunu kisisel gelisim sosyal gelisim psikolijik gelisim mi yoksa ergenleri manita tavlama teknikleri ogrendigi bir yer mi anlarsin orasi senin mentalitene kalmis.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8