• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Giriş örneği

quarex

Üye
Katılım
13 Temmuz 2018
Mesajlar
52
Şehir
Adana
Bir youtube kanalında gördüğüm ve hoşuma giden bir giriş cümlesi yazmak istiyorum 3 kızın üstünde denendi ve olumlu yanıt alındı :)

Ben genel olarak ilk konuşmaları uzun tutmayı seven bir insan değilim ki bence doğru olan da bu ilk giriş uzun tutulmamalı.

Kısa bir giriş
İstenilirse bir konu hakkında konuşma
Ardından numaraların alınması

Bu kadar.

Örneğe gelirsek;

-siz: Beyaz atlı prensin geldi(istenilirse denir istenilirse denilmez)
Deneklerim bir gülücük ile karşılık verdi.
-siz:Zamanın birinde bir ülke varmış bu ülke her konuda çok gelişmiş bir ülkeymiş fakat bir zaman sonra sulak alanlar kurumuş anlıyacağın kıtlık oluşmaya başlamış bizim kral gitmiş ve ülkenin(burda hedefimizi betimleyin kısa saçlı gözlüklü kıza gibi)...kızına bir kahve çekirdeği götürmüş ve kahve içmişler.

Bu sefer sesli bir gülüş ile karşılandım.

-siz: Bak şimdi bu şair ruhlu insan nereye bağlayacak bunu :)

-siz:ben sana boş bir anımda yazayim(telefonunuzu uzatın)bir kahve içelim?

Beyler fazla komplikite olmayın yahu karşıdaki insan da sizin gibi. Cinsel açlığı var sevgili istiyor kasmayın abi kasmayın işin özü bu KASMAMAK.

Elbette ki bunu ezbere bağlamayın 3-5 defa kullanın geçin bu örneği her zaman işe yarayacak diye bir kaide yok kendinizi geliştirin düşünün ben bu hatunu nasıl düşürüp numarasını alırım.

En saçma konulardan bile numara alabilirsiniz emin olun.

Kendinize güvenin ve sağlıcakla kalın.
 
Üst