Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Gitar Alacağım , Önerilerinizi Bekliyorum

Selam beyler, gitara başlayacağım. param hazır 400 - 450 civarı param var. 0 dan başlayacağım hiç bir fikrim yok şuan gitar ile ilgili dersleri youtubeden gitar dersi kanalından alacağım. 150 tl falan veremem gitar kurslarına fakat belediyeninkine gidebilirim belki. sizden beklediğim yardım ise 1-gitarı mağazadan mı alayım yoksa internet sitesinden mi ? hangisinden daha ucuza ve daha kaliteli alabilirim ? 2-sizce akustik mi alayım klasik mi ? çalacağım şarkılar çoğunlukla klasik ve yabancı pop olacak. türkçe çalmayı pek düşünmüyorum dumanın şarkıları hariç. genellikle pirates of the caribbean , shape of my heard , game of thrones müzigi

Seven Nation Army

Wake Me Up - Avicii
yani genellikle böyle şarkılar çalmak istiyorum. ne önerirsiniz ? bilenler yardımcı olursa çok iyi olur.

Dolar bu kadar yüksekken 400 500 e kaliteli gitar bulmak zor
Barcelona
Bu gitarı önerebilirim başlangıç için iyi

Kardeşim akustik al, klasikten daha keyiflidir. Biraz gitar çalmayı biliyorum, öğrenme konusunda aklına takılanlara geri dönerim.

İnternette daha ucuz, do re music Zuhal muzik bunlar kalite, denemek ayrı bir şey. Deneyerek almak daha iyidir. Büyükşehirdeysen bu mağazalara git.

Kanka esenyurttayim oyle şansım yok.

1-internet
2-o paraya akustik alamazsın zaten başlangıç için de alma
3-game of thrones çalmak çok zordur kolay zannetme en az 2-3 yıllık tecrüben olacak ve 1 hafta iyi bir şekilde o şarkıya çalışacaksın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8