• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Gitar Alacağım , Önerilerinizi Bekliyorum

Tyler

Üye
Katılım
11 Ağustos 2018
Mesajlar
689
Şehir
İstanbul
Selam beyler, gitara başlayacağım. param hazır 400 - 450 civarı param var. 0 dan başlayacağım hiç bir fikrim yok şuan gitar ile ilgili dersleri youtubeden gitar dersi kanalından alacağım. 150 tl falan veremem gitar kurslarına fakat belediyeninkine gidebilirim belki. sizden beklediğim yardım ise 1-gitarı mağazadan mı alayım yoksa internet sitesinden mi ? hangisinden daha ucuza ve daha kaliteli alabilirim ? 2-sizce akustik mi alayım klasik mi ? çalacağım şarkılar çoğunlukla klasik ve yabancı pop olacak. türkçe çalmayı pek düşünmüyorum dumanın şarkıları hariç. genellikle pirates of the caribbean , shape of my heard , game of thrones müzigi

Seven Nation Army

Wake Me Up - Avicii
yani genellikle böyle şarkılar çalmak istiyorum. ne önerirsiniz ? bilenler yardımcı olursa çok iyi olur.
 
Katılım
21 Eylül 2018
Mesajlar
15
Yaş
22
Şehir
İzmir
Kardeşim akustik al, klasikten daha keyiflidir. Biraz gitar çalmayı biliyorum, öğrenme konusunda aklına takılanlara geri dönerim.
 
Katılım
21 Eylül 2018
Mesajlar
15
Yaş
22
Şehir
İzmir
İnternette daha ucuz, do re music Zuhal muzik bunlar kalite, denemek ayrı bir şey. Deneyerek almak daha iyidir. Büyükşehirdeysen bu mağazalara git.
 

FromendD

Üye
Katılım
9 Temmuz 2018
Mesajlar
453
Şehir
Antalya
1-internet
2-o paraya akustik alamazsın zaten başlangıç için de alma
3-game of thrones çalmak çok zordur kolay zannetme en az 2-3 yıllık tecrüben olacak ve 1 hafta iyi bir şekilde o şarkıya çalışacaksın
 
Üst