• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Gittiğim kursta bir kızdan hoşlanıyorum ama kız çok soğuk

renacido

Üye
Katılım
8 Ekim 2019
Mesajlar
6
Yaş
24
Şehir
Ankara
@Rainmaker adlı arkadaşımızın aötığı konu, aradığın şeye cevap niteliğinde

Cinsel pazar değerin yüksek plsaydı sana böyle davranabilir miydi? Elbette hayır direkt kendisini yamardı. Oyun önemli ama cinsel pazar değeri daha önemli şanlısınki erkeğin cinsel pazar değeri yükselebiliyor. Tipsiz kepçe kulaklı bir adam ilerde cpdsi yüksek birisine dönüşebiliyor(kendisini geliştirirse tabi) karıları soğuk davranması bu yüzden.

Ufak bir tecrübe:DDaygame'e başladığım zamanlar gözlüklü kepçe kulaklı ve burunlu bir adamdım. Gözlüğü bıraktım ve göz egzersizleri yaparak toparladım, kulaklarım kepçeydi hala kepçe fakat saçımın yanlarını hafif uzun bıraktım kepçe olduğu belli olmuyor. Burnum kocaman ki kadınlar özgüvenimi gördükten sonra burnumdaki kusuru görmezden geliyorlar. Olay bundan ibaret cpd yükseldikçe hem fiziksel olarak hem zihinsel olarak elde edemeyeceğin kadın yoktur. Önceden sana soğuk yüzlerini gösteren kızlar kapında köpek olur.(tabi bu anlattığım şeyler masalsı gelebilir ama işin işine girdikçe gerçekleri görüceksin.)

İlk buluşmalarımda kızlar sanki beğenmeyerek geliyorlardı telefon ellerinden düşmüyordu. Daygame i bıraktım ama geçen aylarda buluşmamrımda bana gözleri parıldayarak bakan kız vardı.(buluşmadan sonra mantıgı devreye girdi kariyerim olmadığı için istemedi :) ) Sen değerliysen karşındakide sana değer verir.
Gözlüğü çıkarıp hafif kaslandıktan sonra bana tiksintiyle bakan kızlar,birden sıcak ve samimi davranmaya başladılar. Ne kadar ekmek o kadar köfte
 
Üst