• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Göğüs Sırt Gelişimi İçin Önerileriniz ?

Katılım
20 Eylül 2018
Mesajlar
3
Yaş
27
Şehir
İzmir
Arkadaşlar yüzey alanı olarak küçük bir sırt yapısına sahibim kemik uzunluğum kısa aynı zamanda hem enine hem de boyuna sırt omuz gelişimi için spesifik çalışma önerilerinizi alabilir miyim ?
 
Katılım
5 Eylül 2018
Mesajlar
194
Şehir
İzmir
Sadece sporla olmaz, beslenmene de çok önem vermelisin. Göğüs ve kola da eşit derecede önem vermelisin. Yoksa vücudun biçimsiz olur. Vücudu belli bir orantıda çalıştırmalısın. Zayıf alanlarına daha çok yönel tabi. Ama sadece 1-2 bölgeye yüklenme. Diğer bölgeler zayıf kalırsa, yanlış bir harekette o bölgelere yüklendiğinde sakatlık riski de artar.
 

MerLin

Üye
Katılım
22 Haziran 2018
Mesajlar
178
Şehir
İstanbul
Full body öneririm bir kaç ay yap ve vucudun düzgün bir form alsın ondan sonra bolgesel olarak calışır ve eksik olan veya daha kücük kas gruplarına önem verirsin benim tavsiyem budur. Beslenme kilit nokta antrenman 2. plan birde uykuna dikkat et lakin bu devirde 5 saat üstü uyumak gozümde copluktur . neyse kg
 
Üst