Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Göz Teması Kurmak Çok Önemlidir

Evet gençler bugun göz teması kurmanın öneminden bahsedicem.Sadece göz teması kurarak kızın size aşık olabileceğinin mümkün olduğunu söyleseydim tepkiniz ne olurdu? Gelin önce bir bilimsel olarak inceleyelim

1989 yılında Kellerman, Lewis, and Laird abilerimiz tarafından yapılmış olan bir deney.Birbirini hiç tanımayan karşı cinsdeki insanlar karşı karşıya getiriliyor ve 2 dakika boyunca göz teması isteniyor.Bu kadar kısa bir sürede bile birbirinin gözlerinin içine bakan kişilerde duygusal bir yakınlaşma yaşandığı gözlemleniyor.Deneklerin çoğu karşıdaki kişiyle daha sonrada görüşmek istediğini söylüyor.Göz kontağı, bireyler arasında sevgi ve bağlılığın kurulmasında etkili olan bir davranış. Bunun sebebi, birinin gözlerinin içine bakmanın vücutta phenylethylamine olarak adlandırılan bir kimyasalı harekete geçirmesi ve bu kimyasalın sevgi hissini stimüle etmesi.

Duygusal bağ kurmak için süper kolay ve etkili bir yol.Unutmayın konuşurken dinlerken iletişim halindeyken göz temasını kesmeyin.Hiç tahmin etmediğiniz sonuçlar alacaksınız.İyi forumlar

Bazen müşterü bayan gelince dinlerken felan gözlerine bakıyorum ama sığır gibi bakmak ayrı derinden bakmak ayrı

Bazen müşterü bayan gelince dinlerken felan gözlerine bakıyorum ama sığır gibi bakmak ayrı derinden bakmak ayrı
aynı şekilde ben de gözlemledim , gelen bi kadın müşterinin gözüne bakıp iyi bi dinleyici gibi gözükünce sana kendilerini daha iyi açıyorlar

aynı şekilde ben de gözlemledim , gelen bi kadın müşterinin gözüne bakıp iyi bi dinleyici gibi gözükünce sana kendilerini daha iyi açıyorlar
Aynen oyle benı sosyal medyadan bulup takıp etmısler ama bı sonuc cıkmadı yazmadılad

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8