• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Gruplara Açılış

Maleficus0

Üye
Katılım
11 Haziran 2018
Mesajlar
152
Şehir
İstanbul
Öncelikle çoğu kişinin yaptığı bir hata var.
Direk grupta ki en güzel kızı tavlamaya çalışmak, eğer o grupta ki en güzel kızı tavlamak istiyorsanız grubu tavlamanız lazım. Yoksa arkadaşları sürekli önünüze engel olarak çıkabilir.
Size okulda öğle arasında 4 kızın yanına gidip en güzelinin telefonunu aldığım eski bir sahamı anlatayım.

Arkadaşlarım benim sürekli kızlarla buluşup takıldığımı biliyor. Bunların da okulda çok beğendiği güzel bir kız var bana sürekli şunu ayarla diyerek gaza getirdiler.

Baktım kantinde 4 kız oturmuşlar. En güzeli hb8 felan diğerleri de fena değil hb5-6 gibiler.

Bunların yaklaşırken beni görebileceği bir yerden geldim yanlarına ve klasik açılışımı söyledim
Maleficus0- sihire inanır mısınız?
Kızlar - evet hayır gibi şeyler derken

Kendime sandalye çekip oturdum.

Maleficus0 - denemeye ne dersiniz Fakat 5 dakikam var sonra gitmem lazım
Bu sırada yanımda ne kart var nede bozuk para fakat manyetik yüzüğüm hep parmağımdadır.
Bu sırada hb8 çok heycanlı bir şekilde evet evet deneyelim dedi. Diğerleride evet dedi, ama onun kadar hevesli değillerdi.
Ben hb5 bir kıza saati çıkar ve zamanı durdurayım dedim.

Saati durdurma hilemi yaparken ellerini ellerimin üstüne koymalarını söyledim, maksat cidden onlardan enerji aldığımı sansınlar diye.
Saati durdurduktan sonra hb5 kızların içi düştü nasıl oluyor bizedr öğret gibisinden. Nasıl başladın diye falanda sordular ve onlara kendi uydurduğum değişik bir hikaye anlattım.
Hile içinde şöyle dedim." Sizin enerjiniz çok yüksekti istersen sen bile deneyebilirsin" . O sırada kız grubuna arkadaşınızı 5 dakika alıyorum dedim. Onlarda saatle uğraşırken sorun yok dediler ve hb8 kızı zümreye götürdüm el falı soğuk okuma felan derken seninle konuşmak eğlenceliydi numaranı ver diyip aldım

Benim burda bahsetmek istediğim şey eğer onun arkadaşlarını tavlamasaydım o hb8 kız arkadaşları yüzünden gelmeyecekti çünkü kız arkadaşlarına bakıyor benim eğlendiğim kadar onlarda eğleniyormu. Eğer onlarda eğlenmeseydi kızın belki numarasını alamayacaktım. Kızdan önce kızın güvendiklerini tavlayın yoksa diğer kızlar bu kıza surat yapar ve kızdan red yersiniz ne kadar kız etkilense bile.

Telefondan zor oluyor yazmak.
 

Apollo

It's all about power.
Fahri Üye
Katılım
7 Haziran 2018
Mesajlar
117
Şehir
Bilecik
The Game isimli kitapta bundan bahsediliyor, bir grupta açılış yapacaksanız yapmanız gereken tek şey hedefinizi yok saymaktır. İlgiyi üstünüze çektiğiniz zaman son darbeyi hedefinize vurup gruptan koparmanız gerekiyor. Başarılı bir açılış, tebrikler dostum :)
 
Üst