Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Güç elde etme ve kadınlarla konuşma korkusu

N.R

İnsanlar güç elde etmeyi çok zor ve ulaşılamaz bir şey gibi görüyorlar ve bunun sebebi köreltilmenizden ve kafanıza sokulan saçma sapan bilgilerden kaynaklanıyor. Güce ulaşmak için verilen bilgileri bir sır olarak düşünüyorlar fakat önceleri bu bir sır değildi , herkesin bildiği sadece geliştirmesi gereken bir iç sesti. İç sesinizden o kadar uzaklaştınız ki güç sizin için ulaşılamaz bir nimet olarak görülmeye başladı.

Güç kazanma işinin %95'i iç sesinizi geri getirmeye yönelik. Evet doğru duydunuz , size verdiğimiz bilgilerin %95'i sizi tekrar eski halinize getirmek adına geri kalanı ise geliştirmek için verilen bilgiler (ki bunlara da çok gerek yok aslında). Eğer bir kadınla konuşmak sizi korkutuyorsa gözünüze büyük bir perde çekilmiş demektir. O kadınla konuşursam terslenirim , yanlış anlaşılır vs. bu beyninizin size oynadığı küçük oyunlar ve ister inanın ister inanmayın beyniniz bunu bilerek yapmıyor.

Küçükken anneniz tarafından , çevreniz tarafından o kadar kandırıldınız ki artık herhangi basit bir olayda dahi (kadınlarla konuşmak) beyninizin "orada dur sikerim seni ne yapıyorsun sen" gibi mesajlarla dolduğunu görebilirsiniz. Herhangi bir kadından korkmanıza gerek yok ki korkuyorsanız aydınlanmanız gerek dostlarım , gözünüzü açmanız gerek.

Zamanında ben de sizin gibiydim beynim sikilmiş durumdaydı. Kadınlarla konuşamazdım , insanlarla etkileşim içinde değildim çünkü asalak bir insandım fakat şunu farkettim "cevap tam olarak önümdeydi". Evet cevap tam önünüzde. Şu an iyi bir konumdasınız beyninizin nasıl yıkandığını , neden yıkandığını anladınız fakat bu konum sizin bir taraflarınızı kaldırmasın hala en dip noktadasınız ve yukarıya çıkmak size bağlı.

Kadınları ilahlaştırmak , yeteneklerinizi ilahlaştırmak saçmalıktan başka bir şey değil. Okuyun , deneyin ve tekrar elde edin zira o yetenekler hala içinizde bir yerde.

NOT : BURAYA SADECE KADIN İÇİN GELEN VARSA KONULARIMI OKUMASIN.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8