Güç kazanma - Maskülen Yaşam (Etap 4)

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Hayatta imkansız yoktur diye sözüme başlamak istiyorum.

Bir araya gelmemizi tekrardan imkansız bulanlar vardı bu forumda.. Şuan avukat ile tekrardan sevgiliyiz.. Hemde çok daha sağlam bir şekilde.. Kaliteli dişi olduğu için onunla birlikteyim, Oneitis falan değilim yanlış anlaşılmasın.. İthafla kapak olunur x)

Fon

Bunu yazıp yatacağım yarın iş var..

Bir erkek ailesini bahane olarak kullanırsa kadını olan güvenini ve polaritesini (Çekim) kaybeder...

En derin amacını bırakırsa, Nihayetinde herkes zarar görür.

Senin güçsüzlüğünü hissederler.

Kadının istediğinden daha çok sorumluluk üstlenecektir, Çünkü sen kendi sorumluluğunu alamıyorsundur ve birinin bunu yapması gerekir.

Çocukların senin onları disipline etme kapasiteni sınayacaklardır.

Çünkü senin gerçek kişisel disiplin eksikliğini hissedebilirler.

Derin amacını bir kere inkar edince EVİN; senin merkezinde kalma kapasiteni sınadığı bir yer haline dönüşür ve kaybeden sen olursun.

Yönünü bildiğin ve onu tam anlamıyla yaşıyor olduğun zaman, merkezin canlı ve güçlüdür.

Çocuklar babaları güçsüzleşmişse ya da ödün vermişse bu durum onların babalarının sevgisini deneyimlemelerine etki eder.

Kendinden ödün vermeden ve belirsizlik taşımadan var ol.

Aile reisi olmayı ve çocuk yetiştirmeyi seçersen, onlara mümkün olduğu kadar çok gerçek sevgi vermekle yükümlüsün.

Bunu ancak yaşamın en derin arzunla hizalanmışsa yapabilirsin.

Eğer kendini en derin tutkularını öncelikli olarak harekete geçirmek için disipline sokarsan, Ailene sevgi verebilir ve hayatının işini alabilirsin.

Bir erkeğin amacının belirlediği yön her ne olursa olsun, ulvi öğesini her zaman düzenli olarak yaptığı meditasyon ve inziva ile tazelemelidir.

Bir erkek hiç bir zaman hayatının detaylarında kaybolmamalı ve şunu da unutmamalıdır: hayat eninde sonunda bu anın en derin gerçeğinden başka bir şey değildir.

Ancak, günlük yaşamın küçük ve bitmeyen işlerini kovalarken daha büyük amacını unutursan, o zaman kendini değersiz bir makinaya indirgemiş olursun..

Bu günlükte bu kadar olsun, uykum geldi sıpaydii..

Etap 5 de daha derine ineceğim. Bu başlık benzersiz olduğunu hala anlamadın mı? :)

see yuu..

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Üstün erkeğin yolu kitabı alıntı.
Sadece önemli gördüğüm şeyleri alıyorum , araya düşüncelerimi serpistiriyorum.

Hırsız gibi niye öyle yaftaladin? Hiç kimsenin de paylaştığını görmedim.. bu derece önemli bilgileri.. biraz emeğe saygı!

Mobile app for XenForo 2 by Appify