• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Gün içinde

emrknts

Üye
Katılım
12 Mayıs 2018
Mesajlar
31
Yaş
18
Şehir
Bolu
Gün içinde neler yapıyorsunuz ? Eminim herkesin farklı bir rutini ve geriye kalan 3-5 saat boş zamanı vardır. Buradan belki fikir edinenler ve rutinine bunları da ekleyenler olur, bu sayede daha hızlı gelişebiliriz. Bana gelecek olursak spor yapıyorum, kitap okuyamıyorum şu sıralar o alışkanlığımı da geri kazanmam lazım. Lise çağında olduğum için ders çalışacağım malum ilerde sınavım var. Akşamları arkadaşlarımla buluşuyorum, google'a makaleler yazdığımda çıkan 2-3 siteden makaleleri takip ediyorum. Yakında sahaya çıkmaya başlayacağım ve işe de girmeyi düşünüyorum. Sizin gün içinde yaptıklarınız ve şunları kesinlikle yapmalısın dediğin şeyler neler ?

Ekstra : Ekstra olarak cilt bakımına yeni yeni başlamış bulunmaktayım geç oldu biraz. Herhangi bir rutini veya ürün önerisi olan varsa söylerse çok hoşnut olurum.
 

Alfa

Üye
Katılım
5 Mayıs 2018
Mesajlar
331
Şehir
Diyarbakır
Kitap okumak lazim dostum. Bende okumuyorum ama cidden yapılması gereken bir şey . Ek olarak sahaya başla erteleye erteleye yapamazsın. Hemen başla.
 
Üst