• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

Günümüz Erkek Dergileri Hakkında Düşünceleriniz

Günümüzde yayın yapan erkek dergileri hakkında ne düşünüyorsunuz, sizce nasıl olmalı?
Düzenleme:
Benim takip ettiğim basılı erkek dergisi yok online olanları takip ediyorum.

Son düzenleme:

Kuşçubaşı

Forum Yazarı
Üye
Pek sevmiyorum bu tür mecmuaları, bana ne olmam gerektiğini dikte ediyorlarmış hissine kapılıyorum ve bu da beni rahatsız ediyor. Mesela geçen bir mecmuada "Karizmatik Erkeğin Yapmayacağı 10 Davranış" gibisinden bir başlık gördüm, biraz baktım ve sinirimi bozmaya yetti.

Lan isteyen istediğini yapar, kim neye göre belirliyor karizmatik erkeğin davranışını ? Birinde hoş görünen bir hareket diğerinde itici görünebilir. Zaten, kaldı ki, adamda olmayan bir karakter yapısını sen adama dikte edersen o doğal olmaz, yapmacık olur ve adamın üzerinde iğreti durur, kızlar da hemen fark eder yapmacık olduğunu.

Geçenlerde muhabbeti güzel, sevdiğim bir elemanla buluşacağız. Bir yandan karşıdaki sarı saç mavi göz bir hatunla kesişiyorum, muhtemelen birkaç dakika sonra da muhabbete gireceğim hatunun yanına gidip. Tam böyle planı yapmışken bizim eleman girdi, ama giriş ne giriş! Yağmurlu havada güneş gözlüğü takmış, böyle haciz memuru gibi somurta somurta geliyor p*zevenk. Neyse, bu geldi masaya oturdu. Tabi kesiştiğim kız da muhtemelen "ne mal arkadaşı var" deyip kesişmeyi bıraktı.

Sordum "lan oğlum bu ne haller böyle" diye tabi. Demez mi bana "geçen makalede okudum, erkeğe çok samimiyet yakışmıyormuş."

Devamını küfür kotanız dolmasın diye anlatmıyorum. Velhasılkelam, bu yüzden erkek dergileriyle aram pek iyi değildir. Ha moda kısımları bazen dikkatimi çeker okur geçerim ama onun haricinde pek önemsemem ve haz da etmem. Bana ne yapıp ne yapmayacağımı dikte eden yazarın kalemini gondiklerim.

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Onedio gibi oluyor genelde dergiler. Kesinlikle Kuşçubaşı'na katılıyorum. Erkeğin yapması gereken 10 hareket, söylememesi gereken 20 söz gibisinden. Moda ve imajı takip edebilmek için okunabilir. Siz hangi online dergileri takip ediyorsunuz merak ettim belki ilgimi çeken olur ben de takip etmeye başlarım.

Onedio gibi oluyor genelde dergiler. Kesinlikle Kuşçubaşı'na katılıyorum. Erkeğin yapması gereken 10 hareket, söylememesi gereken 20 söz gibisinden. Moda ve imajı takip edebilmek için okunabilir. Siz hangi online dergileri takip ediyorsunuz merak ettim belki ilgimi çeken olur ben de takip etmeye başlarım.
Buradan paylaşmam doğru olur mu? Reklama girmesin.