Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

GÜVENMEMEK

HAYATINDA TANIDIĞIN EN TEMİZ KADIN SENDEN DAHA ÜST SEVİYEDE GÖRDÜĞÜ ADAMA GİDER
BEN BİR KADININ SADAKATİNE AŞIK OLURUM. NE GÜZELLİĞİNE NE GÜLÜŞÜNE NE PARASINA NE DE BAŞKA HERHANGİ BİR ŞEYİNE
HİÇ BİR KADINI SADAKAT ABİDESİ GÖRMEDİĞİM İÇİN BU ZAMANA KADAR AŞIK DA OLMADIM.GÜVENMEDİM HİÇ BİRİNE . GÜVENMEYECEĞİM.

HAYATINDA TANIDIĞIN EN TEMİZ KADIN SENDEN DAHA ÜST SEVİYEDE GÖRDÜĞÜ ADAMA GİDER
BEN BİR KADININ SADAKATİNE AŞIK OLURUM. NE GÜZELLİĞİNE NE GÜLÜŞÜNE NE PARASINA NE DE BAŞKA HERHANGİ BİR ŞEYİNE
HİÇ BİR KADINI SADAKAT ABİDESİ GÖRMEDİĞİM İÇİN BU ZAMANA KADAR AŞIK DA OLMADIM.GÜVENMEDİM HİÇ BİRİNE . GÜVENMEYECEĞİM.
Kanka ben de güvenemiyorum kimseye bu sadece bi kadın için geçerli değil herhangi bir erkeğe de güvenemiyorum galiba o yüzden hiç dostum yok.

Kanka ben de güvenemiyorum kimseye bu sadece bi kadın için geçerli değil herhangi bir erkeğe de güvenemiyorum galiba o yüzden hiç dostum yok.
Bendede var . Hatta onceden de baslik acmistim. Çevremde karsilikli guven kurabilecegim kimse yok.Tanidigim kisiler bi sekilde rengini belli ediyorlar. Onlara soylemiyorum ama guvenmiyorum da. Güven ve sadakat bi kisiye baglanmamiz icin gerekli olan tek şey ve güven ilişkiyi bitirir adli başlık ...

Hayatin gercekleri bunlar oluyor işte evet

evet kanka bilmiyorum benim sağlam dostlarım var. bu sizin bulunduğunuz ortamda kimi ayıklayacağınızı bilmenizle alakalı bi durum.
ama kadınlar bizim gibi değil. çok duygusallar ve ne istediklerini bilmiyorlar, her an farkli bi ruh hali içerisindeler. bu yüzden kadınları ciddiye almak dünyanın en aptalca işi. Ben eğlenceme bakıyorum. Kafamı sıkan olunca next.

beyler her insan yalnızdır. korkularla hayata dair endişelerle yaşar, istisnasız her insan. ben ne geçmişin tozlarını üstümde tutmak ne de geleceğin kaygısını sırtıma yük almak istiyorum. böyle olmalıyız her şeyden arınmış halde, temiz ve rahat bir zihin.
Dışardan bakınca bu koşuşturmanın, her insanın kendini sağlama almak için ıkındığı ,zamanını harcadığı hayatı ,ikili ilişkileri ciddiye almıyorum.sikimde değil.
Kendimizden başka neye ihtiyacımız var.
Elbette çaba ve emek vereceğiz. İşte herşey kendimiz için.

bak kanka sana bu konu hakkında bir tavsiye vereyim. tabi tavsiye verecek bi konumda da değilim bi öneri olarak al. Kanka bi insanı geleceğe ve geçmişe bakış açısından tanırsın. adam geleceğe endişeyle bakıyosa o adam dostunu satar. Çünkü gelecek kaygısı taşıyan insanlar hayatta düşme tehlikesi içinde görürler kendilerini. Ve düşmemek için sahte dostluklar kurarlar. Gerektiğinde karakterini gerektiğinde dostunu satar.
Kaygıyla değilde geleceğe güvenle bakan insanları yalnızca çok insanla iletişim kurarak tanırsınız. kendinizi kapatmayın. ne olursa olsun ne kazık yerseniz yiyin samimi olun. nefret değil sevgi kuşanın beyler. sevgi bir kalkandır. nefret ise bir silah. kalkanınız olursa zarar almazsınız. silahınız olursa zarar verirsiniz ama daha çok zarar alırsınız.

bak kanka sana bu konu hakkında bir tavsiye vereyim. tabi tavsiye verecek bi konumda da değilim bi öneri olarak al. Kanka bi insanı geleceğe ve geçmişe bakış açısından tanırsın. adam geleceğe endişeyle bakıyosa o adam dostunu satar. Çünkü gelecek kaygısı taşıyan insanlar hayatta düşme tehlikesi içinde görürler kendilerini. Ve düşmemek için sahte dostluklar kurarlar. Gerektiğinde karakterini gerektiğinde dostunu satar.
Kaygıyla değilde geleceğe güvenle bakan insanları yalnızca çok insanla iletişim kurarak tanırsınız. kendinizi kapatmayın. ne olursa olsun ne kazık yerseniz yiyin samimi olun. nefret değil sevgi kuşanın beyler. sevgi bir kalkandır. nefret ise bir silah. kalkanınız olursa zarar almazsınız. silahınız olursa zarar verirsiniz ama daha çok zarar alırsınız.

Yazdığın birkaç paragrafla hayata bakış açımda bir değişime yol açtın kanka. Sana cidden saygı duydum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8