• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Hangi kitap ile devam etmeliyim?

Burched

Üye
Beyler selam öncelikle size bir konu hakkında danışıcam.
Konu şu; Beyler ben pua, kişisel gelişim, sosyal hayat, liderlik... gibi konulara ilgim arttı ve bu forumu keşfettim. Şimdi ben Neil abimizin "OYUN" kitabını bitirdim, şimdi hangi kitaba yönelmeliyim, yani sizin keşke şu kitabı daha önce okusaydım dediğiniz kitapları istiyorum, birde öncelik sırasına koyarsanız daha ne isterim...

Not: Forumu takip ediyorum, bu konular hakkında yabancı makaleler okuyorum. İşinize, işimize yarayan bilgileri paylaşıcam.
İYİ FORUMLAR...

maliblue

Fahri Üye
Sosyal Medya Editörü
Beynin Gizli Güçleri/Amargi Hiller
Parapsikoloji ve psikoloji karışımı, psişik ayartma teknikleri içeren yasaklı bir kitap. Eğer teknikleri düzenli uygularsan gerçekten ekmeğini yersin. Yasaklı ama İnternette bulabilirsin bence. PDF'si de mevcut.

TeamStar

Üye
Beynin Gizli Güçleri/Amargi Hiller
Parapsikoloji ve psikoloji karışımı, psişik ayartma teknikleri içeren yasaklı bir kitap. Eğer teknikleri düzenli uygularsan gerçekten ekmeğini yersin. Yasaklı ama İnternette bulabilirsin bence. PDF'si de mevcut.
Pdf sitesini yada dosyasini atabiliosan atarmisin. Hem arkadasi hemde bizi urastirma.

Sinan Ergin - Nedensiz
Sam Horn - Tongue Fue
Dale Carnegie - Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı

Dealer

Üye
Sperm savaşlarını okumayı planlıyorum