• Yeni gelenler ve blogdaki yazıları okumayanlar öncelikle blogdaki yazıları okusun.

Hangisi

Sizce hangisi?

• Muay Thai

Kullanılan: 11 73.3%
  • Kick Box

Kullanılan: 4 26.7%

• Kullanılan toplam oy
    15

Sigma

Meraklı Üye
Üye
Evet beyler benim dövüş sporlarına ilgim var ama hangisine gitsem karar veremedim aklımda box kickbox muay thai var sizin bildiğiiz başka dövüş sporu varsa önerebilirsiniz Bu arada 188 boyundayım

Son düzenleme:

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Kick Boxa gittim 4 gün. Zayıfım diye çok pis dayak yedim tek yumrukta bayılttılar diye bıraktıydım. Kilona göre karar vermelisin diye düşünüyorum

Gidebilirsen adam akıllı bir kursa git hocaların çogu insanları para olarak görüyor ilk ayda verebiceleği mükemmel hareketi 7 8 ay sonra veriyorlar. Bu konuda wingchuncular diyorki adam kendini korumaya geliyor zaten biz buna direk kendini koruyabileceğimiz hareketleri verelim onlara çalışssın.

Amacın kendini korumaksa düzgün bir salona gitmeni tavsiye ederim.Amacın milli sporcu olmaksa zaten 7 8 ay garanti gitmen gerekecek o yüzden salon konusunda birşey diyemem.İnsanlar para için sizden bazı hareketleri saklarlar ve 1 ay sonra o hareketlere çalışırız deyip geçerler eğer hocan öyleyse kursa felan hiç yazılma bul kendine sporcu bir arkadaş onunla idman yap.

Sigma

Meraklı Üye
Üye
Gideceğm kursu seçerken nelere dikkat etmeliyim peki ve dövüş kurslarında en sevmediğim olayda hocaların hareket saklaması