• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Hayat Bir RPG Oyunu I - Oyunu Kavramak

Kasrqaa

Fahri Üye
Biliyorum aranızda kadınlara düşmanlık besleyenleriniz var. "Çok efendi adamım kızlar bakmıyor" ayağıda çekeniniz var. Mesele sizin oyunu kavrayamamış olmanız. Kadınlar oyunu çözdüler ve mükemmel bir şekilde sisteme geçirdiler. Siz sistemi yıkabilecek güçteyseniz kendi oyununuzu kurarsınız. Güçsüzseniz sisteme kurban gidersiniz.

Kadınların oyunu basit duvara toslayana kadar birçok erkekle sevgili olup, duvara toslamadan önce kariyeri iyi ama karakter olarak ezik bir adamı kapayarak kendisini garanti altına almaktadır. Sizin değerinizi ölçmek için yapılan testler olsun vb saçma şeyler olsun hepsi oyunun parçası.

Kadınlar aslanı kediye çevirebilen canlılardır. Bir sürü maço adam telef oldu. Aşk meşk ruh eşi ayağına erkekleri erkeklikten çıkardılar. Üzerinizde oynanan oyunların farkına varın. Sizde kendi oyun planınızı çıkarmaya başlayın.

Kadınların Erkekler Üzerinde Uyguladığı Oyunlar

1)Test: Sizi ölçmek için yapılan mevzular. Güven ve değer testi denilen iki test çeşidi vardır. Değer sizin zihinsel ve duygusal olarak güçlü müsünüz yoksa zayıf mısınız diye test etmesidir. Güven testide sizin terkedip terketmeyeceğinizi denemek için yapılan testtir.

Testler nasıl geçilir?

Cinsel pazar değerinizi yükseltip kızı test edebilirsiniz.(Biraz uzun bir süreçtir)

Onaylar ve abartırsınız. Mesela kız "arkadaşım senin tipsiz olduğunu düşünüyor ama sanırım kıskandığı için öyle dedi" der "Yok be tipsiz olduğum için demiştir(gülümse)" dersin.

Kabullenmezsiniz. Mesela "Bugün çiğköfte yemeye gidelim(kimi kadınlar bunu bile test olarak kullanıyor ses tonundan zaten çakarsınız mevzuyu)" "Olur(kızı tantuniciye götürürsün :) )

Seviyormuş gibi rol kesme. Size karşı aşık gibi rol keser buluşmaya çağırırsın gelmez. Size bakarken gözleri parıldar, ertesi günü numaramızı silelim derler. Size yatırım yapmadığı sürece bu teste düşmeyin.

Konuyu değiştirmek. "Bugün seni bir kızla görmüşler." "Hadi çay içelim :) )

Sessiz kal. "Benden başka kızlarla konuşuyor musun?" ".....(sessizlik)"

2)Utandırma teknikleri: Kızların ağzından "40ından sonra azdın", "sen nasıl erkeksin,(konu erkekliğe gelirse bil ki kadın size iş kitliycek kanmayın)", "ben erkek olsaydım şunları yapardım", çıkan vb laflar.

3)İltifat gibi görünen hakaretler: "Sen çok iyi birisin(seni fzye atmak için zemin hazırlıyor)", "Sen daha iyilerine layıksın", "Kimseyle sevgili olmayı düşünmüyorum(Seninle sevgili olmayı düşünmüyorum)", "arkadaş kalalım.(reddetmesine rağmen arkadaş ayağına seni kullanacak demektir)

4)Hakaret gibi görünen iltifatlar: "Odunsun,Karaktersizsin,Karı düşkünüsün,Şerefsizsin,Öküzsün" gibi lafları duyarsanız doğru yoldasınız. Sizi elinde tutmaya çalışıyor demekte yemi yutmayın onun istediği adam olmayın.

Gördüğünüz gibi kadınların suçu yok oyunu öğrendiler ve güzelce oynuyorlar. Bunca yıldır kendine birşeyler katamayıp oyunun farkında olmayan o aynadaki kişi bütün olanların suçlusudur. Bir sürü genç "ferhat olup dağ deleceğim" derken heba ettiler kendilerini. Akıllanın oyunu kavrayın.

Sonraki Konu

Son düzenleme: